Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel | Dibrë

Astra , 16
Corsa , 10
Meriva , 2
Signum , 1
Vectra , 8
Zafira , 7

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Dibrë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel | Dibrë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

29 Dhj 18:50 ,

Opel Corsa 1.2 benzin /07

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 18:38 ,

Opel astra H 1.9 CDTI /06

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 18:24 ,

Opel Signum

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Sht 17:36 ,

Opel vectra b

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 17:54 ,

OPEL VECTRA 1.6 16V

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 14:47 ,

Opel Corsa 1.0 registriran

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 10:06 ,

Opel Astra

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 18:38 ,

Opel Zafira -01

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 12:16 ,

Opel Astra vo dobra sostojba

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Pri 19:37 ,

Opel Zafira

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 18:55 ,

Opel Corsa 1.4i reg cela godina

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 14:58 ,

Opel Vectra c 2.2 dti

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Dhj 17:49 ,

Opel Meriva 1.4 LPG

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Dhj 12:37 ,

Opel Vectra C 2.2dti

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 14:20 ,

Opel Astra H 1.9 cdti 122ps

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 14:32 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin -03

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Qer 00:14 ,

OPEL ASTRA G

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 22:44 ,

OPEL CORSA 1.7 DI Comfort

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Dhj 09:13 ,

Opel Astra 2.0 karavan

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 16:19 ,

Opel Zafira

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 14:29 ,

Opel Zafira

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 08:12 ,

OPEL MERIVA 1.7

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 22:09 ,

Opel Zafira 2.0 dti

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 20:21 ,

Opel Vectra B

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 02:33 ,

Opel Vectra

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 16:30 ,

Opel Astra 2.0

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 16:58 ,

Opel Astra

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 02:27 ,

Opel Astra g 1.7 isuzu motor

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 21:27 ,

Opel Zafira 2.0 dti

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 12:23 ,

OPEL CORSA -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 18:46 ,

Opel Corsa -98

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 18:51 ,

Opel Corsa 1.7 disel -97

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 18:40 ,

Opel Corsa 1.3 cdti prv sopstvenik itno -08

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Pri 22:44 ,

Opel Vectra 1.6 -99

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 20:52 ,

Opel Zafira 1.9 cdti cosmo 120 ks

7 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Pri 13:33 ,

Opel Astra 1.4 Twinport -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Mar 13:41 ,

OPEL ASTRA TDI 1.7 DIZEL -95

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 22:29 ,

Opel Corsa OPC 1.6 - 08

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Mar 14:51 ,

Opel Astra 1.4 -05

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 10:50 ,

Opel Astra -95

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
06 Shk 19:47 ,

Opel Astra -09 1.4

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 14:58 ,

Opel Astra 1.7TD -95 registrirana novi gumi

1 450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 02:57 ,

Opel Astra 1.7 -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 01:30 ,

Opel Vectra B 2.6 V6 -01

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Dibrë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione