Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel | Koçan

Agila , 1
Antara , 4
Astra , 64
Combo , 1
Corsa , 26
Frontera , 2
Insignia , 17
Meriva , 16
Omega , 1
Signum , 1
Tigra , 1
Vectra , 16
Zafira , 8

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Koçan , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel | Koçan ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 18:17 ,

Opel Meriva -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:45 Shitorja ,

OPEL CORSA 1,3 CDTI 75 KS 2009 COSMO !

3 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:17 Shitorja ,

Opel Astra 1,9 cdti 120ks cosmo sport 2006

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:17 Shitorja ,

OPEL CORSA 1,3 CDTI 90KS COSMO

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:17 Shitorja ,

Opel Astra 1.7cdti 101ks cosmo sport

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:10 Shitorja ,

Opel Astra 1,9 cdti 120ks cosmo sport 2006

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:09 Shitorja ,

OPEL CORSA 1,3 CDTI 90KS COSMO

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:09 Shitorja ,

Opel Astra 1.7cdti 101ks cosmo sport

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:05 Shitorja ,

Opel Astra J 1.7 cdti 110ks 2012 extra

5 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:05 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 cdti 110ks 2013 cosmo sport extra

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 Shitorja ,

Opel Astra GTC 1.3 cdti 90ks sport

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:05 Shitorja ,

Opel Astra 1.3 cdti 90ks facelift 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:02 Shitorja ,

Opel Astra J 1.7 cdti 110ks 2012 extra

5 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:02 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 cdti 110ks 2013 cosmo sport extra

5 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:01 Shitorja ,

Opel Astra GTC 1.3 cdti 90ks sport

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:01 Shitorja ,

Opel Astra 1.3 cdti 90ks facelift 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:45 Shitorja ,

Opel Corsa 1.0 benzin 2008 ekstra

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:39 Shitorja ,

Opel Corsa 1.0 benzin 2008 ekstra

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 12:23 Shitorja ,

OPEL MERVA 1.3CDTI 95KS_2011GOD_UNIKAT

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 12:20 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 cdti 101ks 2008 facelift

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:20 Shitorja ,

Opel Astra gtc 1.7 cdti 101ks 2007 sport

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:20 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 cdi 110ks 2012 sports tourer

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 12:19 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 125 KS 2010 GOD COSMO !!!

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 21:53 Shitorja ,

OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 110KS 7 SEDISTA -12

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Pri 22:17 Shitorja ,

Opel Corsa 1.2 59kw 80hp

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Pri 15:01 ,

Opel Corsa D 1.3cdti cosmo

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Mar 10:46 Shitorja ,

Opel Insignia 1.6 cdti 136hp selective

10 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Mar 10:43 Shitorja ,

Opel Insignia Grand sport 1.6CDTi 136HP

15 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Mar 04:34 ,

Prodavam

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 11:02 ,

Opel Insignia -10 CDTI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 14:54 ,

OPEL ASTRA

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 13:11 Shitorja ,

Opel Astra 1.6CDTI 110HP BUSINESS

10 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Nën 21:10 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI *** KLIMATRONIK FULL OPREMA ***

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Nën 15:27 Shitorja ,

Opel Insignia OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER 2.0CDTI 170HP

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 22:47 ,

Opel astra

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Nën 13:29 ,

Opel Astra -11

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 11:32 Shitorja ,

Opel Insignia 1.6CDTi 136HP ecoFLEX

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Tet 15:09 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Tet 14:41 Shitorja ,

Opel Insignia 1.6CDTi 136HP ecoFLEX

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Sht 09:48 Shitorja ,

Opel Insignia BREAK 1.6CDTi 136HP ECO BUSINESS

11 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Sht 09:57 Shitorja ,

Opel Insignia 1.6CDTI 136HP EcoFLEX BUSINESS

10 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Sht 18:54 ,

Se prodava Opel Astra 1,7 DTI

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Sht 13:51 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0CDTi 120HP ecoFLEX

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Gush 20:52 ,

opel corsa

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 14:32 Shitorja ,

Opel Insignia 1.6CDTI 136HP BUSINESS

10 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Gush 00:38 ,

Opel Zafira 2.0 74kw

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 15:24 ,

Opel Zafira 2.0 74kw

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 13:08 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Korr 18:23 ,

Opel Astra 1.7 TDI

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 19:53 ,

OPEL ANTARA 2.0 CDTI 140KS 4X4 2009

6 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Koçan nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione