Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel | Prilep

Agila , 1
Astra , 112
Corsa , 66
Frontera , 9
Insignia , 3
Kadett , 3
Meriva , 13
Monterey , 1
Omega , 3
Rekord , 1
Tigra , 6
Vectra , 29
Vivaro , 1
Zafira , 15

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Prilep , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel | Prilep ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 10:25 ,

Opel Insignia 160 KS

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Maj 23:22 ,

Opel Astra -99

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: > 500 000
04 Maj 14:04 ,

OPEL ZAFIRA 110 KW 150 HP ekstra kvalitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 13:36 ,

Opel Corsa 1.2

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 13:36 ,

Се продава OPEL ASTRA H 1.7

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Pri 15:39 ,

Opel Insignia Cosmo 2.0 163 ps avtomatik

7 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 03:36 ,

Opel Astra H 1.7 Isuzu Cosmo paket 81kw

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 18:34 ,

Opel Astra H 1.7 Isuzu cosmo paket 81kw

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Pri 11:56 ,

Opel Corsa 1.2 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 09:21 ,

Opel Zafira 1.8 -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 04:34 ,

Se prodava top astra

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 13:04 ,

Opel Corsa

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 15:32 ,

OPEL ASTRA H COSMO 1.7 CDTI 2006g.

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 01:01 ,

Opel astra

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Jan 20:27 ,

Се продава OPEL ASTRA H 1.7

3 500 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:20 ,

Opel Zafira 1.9 CDTI -06

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 15:38 ,

Opel meriva 1.7 2004 god

2 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 05:37 ,

Opel Zafira 1.9CDTI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 17:46 ,

Zdr

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 19:35 ,

Opel Astra 1.2 benzin plin 98

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 20:00 ,

OPEL ASTRA SPORTS TOURER Ecoflex !!!NOVA!!

7 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Nën 22:27 ,

Opel Astra G 2.2 DTI

70 552 618 MKD

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 14:43 Shitorja ,

OPEL MERIVA 1.3 Mjet FULL REDIZAJN -08

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Gush 08:33 ,

Opel Astra -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 10:12 Shitorja ,

Opel Astra J 1.7 CDTI 110ks -10

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Gush 18:31 ,

Opel Zafira 2.0 Dizel -01

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 17:43 ,

Opel

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 17:02 ,

Opel Astra H Cosmo 1.7 CDTI

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 18:04 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI isuzu

3 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Qer 11:45 ,

Opel Vectra 1.6i -95

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Qer 11:46 ,

Opel Corsa -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Qer 04:21 ,

OPEL REKORD KUPE 1972

1 MKD

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Qer 16:34 ,

Opel Astra H Cosmo

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 17:53 ,

Opel Corsa 1.2 Twin Sport Lance

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 12:58 ,

OPEL VIVARO 8+1

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 11:22 ,

Opel Corsa C 1.2 twinport

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Mar 13:02 ,

Opel Corsa 1.2 -01

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Shk 16:50 ,

Opel Astra -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 17:33 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI unikat

2 390 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Jan 19:40 ,

Opel Kadett -73

2 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Dhj 13:00 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI COSMO

3 330 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 20:05 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI FULL UNIKAT AUTO

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 02:21 ,

Opel Vectra 2.2 TD

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 19:35 ,

Opel Vectra 1.8 16V TNG

900 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 16:13 ,

Opel Tigra Cabrio

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Tet 18:01 ,

Opel Corsa -97

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 00:25 ,

Opel Astra GTC

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 18:00 ,

Opel Vectra -93 vo dobra sostojba

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 01:23 ,

OPEL VECTRA 1.6

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 10:12 ,

Dzip Opel Frontera

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Prilep nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione