Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Opel

Adam , 4
Agila , 90
Antara , 158
Arena , 2
Ascona , 18
Astra , 3069
Calibra , 14
Campo , 4
Combo , 93
Corsa , 2110
Frontera , 103
GT , 3
Insignia , 184
Kadett , 82
Manta , 1
Meriva , 516
Mokka , 10
Monterey , 2
Movano , 2
Omega , 120
Rekord , 14
Senator , 1
Signum , 75
Sintra , 23
Tigra , 159
Vectra , 1176
Vivaro , 32
Zafira , 739

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Opel | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 14:48
Линк
,

Opel Antara 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 19:54
Линк
,

Opel Astra 1.7 Isuzu Motor

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 17:14
Линк
, ,

Opel Astra H sw 1.7cdti 92ks 125ks cosmo sport

3 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 15:57 , ,

Opel Corsa 1.0i 60ks 3L full oprema 87000km

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 15:52 , ,

Opel Corsa 1.0i 60ks 3L full oprema 87000km

3 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 15:36 , ,

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:01 ,

Opel Corsa D 1.3cdti cosmo

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:50 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI -03

2 800 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:05 , ,

Opel Insignia -09

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:59 , ,

Opel Vectra B

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:31 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 2008 Auto Zveki

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:16 , ,

Opel Omega za delovi

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:37 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti Avto Miro

5 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:29 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti Avto Miro

5 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:14 , ,

Opel Astra 1.7cdti 2014 neuvezena

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:09 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3cdti 76ks 107000km 2007 MT Auto

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:05 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.2i 59KW BENZIN AUTO KODEKS

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:25 ,

Opel Insignia 160 KS

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:21 ,

Opel Astra 1.7

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 , ,

Opel Astra 1.7cdti110ks 2009 ekstra

3 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:08 , ,

Opel Corsa 1.2 benzin i plin 2010 euro 5

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:20 Shitorja ,

OPEL ZAFIRA REDIZAJN -10 1.7 CDTi A.C. AVTO ALEX

4 980 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:20 Shitorja ,

Opel Astra 1.9 cdti odlicen AC Avto ALex

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:23 , ,

OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:41 ,

Opel Ascona registrirana so atest plin

450 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 03:19 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:14 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:03 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti cosmo jimauto group

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 17:06 ,

Opel Astra J 1.7cdti 2014 sports tourer

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:01 , ,

Opel Meriva 2004 dizel

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:31 , ,

Opel Zafira

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:51 Shitorja ,

Opel Astra 1.3 cdti 90ks facelift 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:49 Shitorja ,

Opel Astra GTC 1.3 cdti 90ks sport

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:40 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.3CDTI COSMO jimauto group

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:24 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 cdti 110ks 2013 cosmo sport extra

5 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:16 ,

Opel corsa

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:08 ,

Opel Astra 1.7 Dizel

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:56 ,

Opel Corsa 1.2 2007

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:15 ,

Opel Astra -05

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:09 ,

Opel Astra G 1.4 ecotec 66kw euro 4 uvoz od Ch

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:17 ,

Opel Zafira

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Opel | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione