Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel | Shkup

Adam , 1
Agila , 4
Antara , 12
Astra , 249
Combo , 5
Corsa , 208
Frontera , 3
Insignia , 19
Kadett , 3
Meriva , 45
Mokka , 2
Omega , 6
Rekord , 3
Signum , 1
Sintra , 1
Tigra , 15
Vectra , 59
Vivaro , 5
Zafira , 34

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 10:14 , ,

Opel Insignia bez zameni

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:32 , ,

Opel Corsa D 1.3 DTI 2009 full oprema

3 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:38 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.2benzin AutoMilano 6meseci garancija

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:37 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano 6meseci garancija

10 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:33 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:30 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.0benzin AutoMilano 6meseci garancija

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:27 Shitorja , ,

Opel Meriva 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:26 Shitorja , ,

Opel Meriva 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:26 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

5 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:25 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano 6meseci garancija

10 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:23 Shitorja , ,

Opel Astra 1.3cdti AutoMilano 6meseci garancija

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:23 Shitorja , ,

Opel Zafira 2.0cdti AutoMilano 6meseci garancija

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:21 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti AutoMilano 6meseci garancija

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:18 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6cdti AutoMilano 6meseci garancija

10 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 09:18 Shitorja , ,

Opel Insignia 1.6cdti AutoMilano 6meseci garancija

11 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Maj 19:47 , ,

OPEL TIGRA Kabrio

3 333 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 13:05 , ,

Opel Insignia -09

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Maj 12:59 , ,

Opel Vectra B

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 12:05 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti 2007 Avto M&S

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Maj 12:01 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6 Benz/plin 1997god Avto M&S

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 01:09 , ,

Opel Astra G 1.7dti 55kw 2002 registrirana

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 09:42 , ,

Opel Corsa 1.2 2012

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Maj 08:15 , ,

Opel Insignia 2010 2.0 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 08:40 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3 cdti eco flex 2008 Auto Zveki

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 08:38 Shitorja , ,

Opel Astra h 1.6 twinpoert registrirana Auto Zveki

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Pri 16:17 , ,

Opel Astra 1.7cdti 2010 euro 5

5 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 10:56 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti 2014 Pro Avto Market

7 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 20:57 , ,

OPEL MERIVA 1.7cdti

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 18:46 , ,

Opel Astra G 1.7dti 55kw 2002 registrirana

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 22:06 , ,

Opel Astra H 1.3 cdti

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 10:47 , ,

Opel Astra Cosmo 1.7 h 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 09:26 , ,

Opel Insignia Cosmo AFL Bixenon neuvezena

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Pri 16:15 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.3CDTI ECOFLEX 95HP 2011

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 13:58 , ,

Opel Vectra C dizel 2004 odlicna

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 01:49 , ,

Opel Astra GTC 2.0 165hp

12 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 13:01 , ,

СЕ ПРОДАВА OPEL CORSA 2015

7 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 12:57 , ,

Opel Meriva vo dobra sostojba registrirana do juli 2021

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 21:18 , ,

Opel Astra J 1.7 CDTI Cosmo

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 08:41 Shitorja , ,

Opel Meriva 1.4 benzin i plin 2010 Pro Avto Market

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 02:52 , ,

Prodavam Opel Agila 1.2 so atest. plin

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Pri 21:51 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI 2010GOD UVOZ GERMANIJA!!!

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 16:08 , ,

Se prodava Opel Zafira , dizel god. Dekemvri 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 19:20 , ,

Opel Corsa 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 10:34 , ,

Opel Adam 1.4 glam

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Mar 06:00 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7 cdti 125ks -13 Pro Avto Market

7 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 04:34 , ,

Opel astra

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 14:06 , ,

Se prodava Opel Insignia

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 15:12 , ,

Opel Astra G -00

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 14:13 , ,

Opel Astra 1.7 TDI

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione