Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel | Shkup

Agila , 2
Antara , 14
Astra , 217
Combo , 10
Corsa , 182
Frontera , 1
Insignia , 5
Kadett , 5
Meriva , 38
Omega , 2
Rekord , 2
Signum , 3
Tigra , 9
Vectra , 68
Zafira , 46

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 12:32 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti Avto Miro

5 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:25 Shitorja , ,

Opel Astra 1.7cdti Avto Miro

5 690 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:16 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks 2015 edition navi ptc

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:13 Shitorja , ,

Opel Astra 1.6 CDTI 110ks 2017 sport tourer innovation

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Maj 07:59 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti cosmo Jimauto group

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 07:49 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.3cdti cosmo Jimauto group

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 07:48 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.2 lpg plin Jimauto group

2 890 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 13:52 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.0 kako nova so 115.000km

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 11:10 Shitorja , ,

Opel Meriva 1.4 ecotec facelift Avto Miro

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Maj 14:24 Shitorja , ,

Opel Meriva 1.4 ecotec Avto Miro

3 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 18:08 , ,

Opel Zafira B 2007

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 03:35 , ,

Opel Zafira B

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 21:14 Shitorja , ,

Opel Corsa 1.2 benzin Jimauto group

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Pri 21:10 Shitorja , ,

Opel Meriva 1.3 cdti cosmo Jimauto group

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 22:08 , ,

Opel Corsa 1.7tdi 2002

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 14:27 Shitorja , ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI -07

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 14:08 , ,

Opel Astra J 1.7 cdti 2010 cosmo plus navi

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 12:43 , ,

Opel Vectra 2.5 automatik

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 19:30 , ,

OPEL CORSA 1.0 registrirana cela god

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Mar 08:51 , ,

Opel Vectra 2.0 dizel 2000

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 23:30 Shitorja , ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 88KW 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 23:29 Shitorja , ,

Opel Astra H SW 1.7CDTI 74KW 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 19:00 Shitorja , ,

OPEL CORSA 1.2 NEW FACE jimauto group

4 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Mar 08:50 , ,

Opel Corsa

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 08:50 , ,

Opel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 19:54 , ,

Se prodava opel tigra

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 11:15 , ,

OPEL CORSA 1.2 BENZ/PLIN NEUVEZENA 90000KM 2014 NOVA

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Mar 22:05 , ,

opel corsa 2008god 1.2i registrirana cela godina

2 950 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 21:23 , ,

Opel corsa 1.2i 2008 registrirana cela godina

2 950 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 15:21 , ,

Opel Rekord

1 499 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 01:41 , ,

Opel Astra 1.7 d Isuzu

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 19:27 , ,

Opel Meriva 1.7 cdti

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 03:14 , ,

OPEL CORSA 1.7cdti 2012g

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Jan 15:20 , ,

Opel Astra -00

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 20:03 , ,

opel astra socuvana

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 16:16 , ,

Opel Corsa 1.0 benzin -98

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 18:36 Shitorja , ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI -05 FULL OPREMA PERFEKTNA

1 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Jan 21:41 , ,

Prodavam Opel Astra

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Jan 16:20 , ,

Se prodava opel vectra vektra 2.0 dti 16v

1 980 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 23:35 , ,

Opel Astra 1.7 CDTI -11

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Dhj 19:47 , ,

Opel Astra

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Dhj 15:25 , ,

Se prodava opel vektra

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 20:08 , ,

Опел Астра 1,7

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 18:18 , ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 2010 OPC COSMO NEUVEZENA REG 11.21

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione