Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Opel | Tetovë

Agila , 2
Antara , 6
Arena , 1
Ascona , 2
Astra , 157
Calibra , 1
Combo , 5
Corsa , 79
Frontera , 5
Insignia , 3
Kadett , 1
Meriva , 14
Movano , 1
Omega , 2
Rekord , 1
Signum , 3
Sintra , 2
Tigra , 14
Vectra , 43
Vivaro , 1
Zafira , 45

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Opel | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 12:39 ,

Opel Astra 1.9 cdti

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:24 ,

Opel Zafira 1.9 cdi 7 sedista

4 700 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:37 ,

Opel Vectra 1.9 CDTI 150 KS Autom Full -08

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 01:49 ,

Opel Astra 2004

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:45 ,

Opel Astra

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 21:09 ,

Opel corsa

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 19:15 ,

Opel Astra -05

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 17:17 ,

Opel Zafira

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 12:44 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74kw 2011god. AVTOCENTAR

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 12:41 Shitorja ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 55kw 2008god. AVTOCENTAR

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 12:39 Shitorja ,

Opel Corsa 1.0 44kw benzin 2008 Avtocentar

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 11:57 ,

Opel Vectra C . 2.0 TDI

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 11:49 ,

Opel Corsa

800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 16:02 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74kw 2011god. AVTOCENTAR

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 20:30 ,

opel meriva

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 20:13 ,

Opel Meriva

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 00:22 ,

Opel astra 1.7dti

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 17:45 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 cdti

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 13:10 Shitorja ,

Opel Antara 2.2 CDTI 4x4 6 Brzini Full 2013

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 20:54 ,

Se prodava

1 MKD

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 15:22 Shitorja ,

Opel Meriva 1.4 i 90 KS TNG Ured Full 2010 god

3 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Shk 10:25 Shitorja ,

Opel Corsa 1.2 i so TNG Ured Full -10

4 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Shk 09:28 ,

Opel antara 2.0 CDTI 4x4

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 00:13 ,

Opel Omega

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 13:47 ,

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 13:02 ,

OPEL TIGRA -95

1 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 10:24 ,

OPEL ZAFIRA 1.6 TNG NEUVEZENA 7 SEDISTA -07

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 13:20 Shitorja ,

OPEL AGILA 1.3 CDTI 55kw 2009god. AVTOCENTAR

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 19:20 ,

Opel astra 1.7 dti 2004/2005 isuzu motor Full oprema

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 18:44 ,

OPEL CORSA

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Jan 14:48 ,

opel astra h 1.7 karavan

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Jan 11:04 Shitorja ,

OPEL CORSA C 1.8 GSI 92kw FULL -03 AVTOCENTAR

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Jan 13:59 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI AUT 7 SEDIS fULL 2005

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 19:39 ,

Opel Corsa 1.7 DTI 55kw

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 11:28 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.9 110 KW ZAMENA

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 16:29 ,

opel astra 1.7 dti

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 10:52 ,

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 88KW

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 13:20 ,

Opel Antara -08

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 14:03 ,

OPEL ASTRA

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 23:49 ,

Ne shitje Opel Antara

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 22:08 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 163Hp 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 13:31 Shitorja ,

Opel Insignia Sport Tourer

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
08 Nën 08:00 ,

Opel zafira 2.2l Benzin

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 16:09 ,

poradi zaminuvanje vo stranstvo

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 13:15 ,

Opel Astra 1.3Cdti 07

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 10:15 ,

Opel zafira 1.9 td

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 17:00 ,

Opel astra 1.2 16v

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Sht 18:28 ,

Opel Astra 1.3Cdti

2 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 13:03 Shitorja ,

OPEL MERIVA 1.6 74kw BENZIN FULL 05god. AVTOCENTAR

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione