Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Porsche

911 , 3
924 , 2
944 , 1
Boxster , 6
Cayenne , 90
Cayman , 1
Panamera , 19

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Porsche | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

03 Maj 22:02
Link:
Shitorja , ,

porsche cayman 2018 posleden model

64 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 14:53 Shitorja ,

Porsche Cayenne 3.0 2013!

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 Shitorja ,

Porsche Cayenne 3.2 benzin 4x4 2006 Avtocentar

10 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:22 ,

PORSCHE CAYENNE BLACK EDITION 3.0 DISEL

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 21:09 , ,

Porsche Panamera 2015 dizel

60 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Maj 22:02 Shitorja , ,

porsche cayman 2018 posleden model

64 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 21:58 ,

PORSHE CAYENNE

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 14:43 ,

Porsche Cayenne 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Pri 01:38 ,

Porsche Panamera 3.6i PDK 315ks 4X4 2013

33 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 08:01 ,

Porsche Cayenne Hybrid

87 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Pri 18:42 , ,

Porsche Cayenne

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 02:53 ,

Porsche cayene 3,6lt.2010g.220000klm.

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 19:45 , ,

PORSCHE CAYENNE 3.2 V6

10 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 18:41 Shitorja ,

PORSCHE CAYENNE -19

81 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Mar 14:39 , ,

Porsche Cayenne S 4.5 plin 340ks 2004

11 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 20:52 ,

Porsche cayenne

4 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Mar 08:47 ,

Porsche Cayenne

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Shk 13:29 ,

Porsche Carrera 911 4S

53 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Jan 13:13 ,

Se prodava

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 14:41 , ,

PORSCHE PANAMERA -12

50 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Nën 10:55 ,

Porsche Cayenne coupe turbo 350ks -20

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 17:24 ,

porsche cayenne s so plin atest moze i zamena

11 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 22:15 , ,

Porsche Cayenne dizel

27 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 20:54 , ,

Porsche cayen

13 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Sht 23:06 ,

Porsche Cayenne

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Sht 18:26 , ,

PORSCHE CAYENNE S 4.8 BENZIN

16 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 11:05 Shitorja , ,

Porsche Cayenne

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 16:16 , ,

Porsche Cayenne 3.0d -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Korr 14:38 Shitorja , ,

Porsche Cayenne -12

31 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Korr 19:12 , ,

PORSCHE CAYENNE S 4.8 GTS OPREMA -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Qer 16:37 ,

Porsche cayenne turbo 574 ps

222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 19:46 , ,

Porsche Cayenne TURBO 4.8 600hp

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 00:56 ,

Porche cayenne dizel 2016

60 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Pri 15:55 ,

Porsche Panamera 3.0d -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Pri 15:00 , ,

Porsche Cayenne

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 18:01 ,

Porsche Cayenne

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 21:42 ,

Porsche Panamera 3.0 diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Jan 07:23 ,

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL MODEL -13

27 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 17:19 , ,

Porsche Cayenne 3.0 diesel -11

31 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Jan 06:13 , ,

Porsche Cayenne 3.0 V6 250 cv

33 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 11:03 ,

Porshe Porsche Panamera

35 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Jan 12:50 ,

Porsche Cayenne moze i zamena

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Jan 19:56 , ,

PORSCHE CAYENNE ODLICEN ITNO

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 18:40 , ,

PORSCHE CAYENNE 3.0 D -11 UVOZ GERMANIJA FUL OPRM

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Dhj 17:57 , ,

Porsche Cayenne 3.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Dhj 14:36 ,

Porsche Cayenne -05

8 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 12:04 ,

Porsche Cayenne Hybrid

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Nën 11:45 ,

Porsche Cayenne turbo S 630ks

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Porsche | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione