Strugë | Makina | Vetura | Renault | Fluence

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Dje 15:57 ,

Renault Fluence SportWay 1.5dci -12

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 12:55 , ,

RENAULT FLUENCE 1.5 DCI

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Dhj 12:14 , ,

Renault Fluence

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Dhj 07:12 , ,

RENAULT FLUENS 1.5 DCI -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Gush 16:14 , ,

Renault Fluence

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Gush 09:12 Shitorja , ,

Renault Fluence Dynamique 1.5 dCi -10

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Gush 09:12 Shitorja , ,

Renault Fluence Expression 1.5dCi -11

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Sht 02:02 ,

Renault Fluence

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Shk 16:35 , ,

Renault Fluence 1.5 dci 106 hp -11

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Nën 16:03 ,

Renault Fluence -12

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim