Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Renault | Dellçevë

Clio , 2
Espace , 3
Laguna , 5
R 19 , 2
R 4 , 2
Scenic , 5
Twingo , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Dellçevë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Renault | Dellçevë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 14:41 ,

ARO 4x4 dzip

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Shk 04:39 ,

prodavam Renault laguna

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 05:45 ,

Renault Laguna 2.2 140ks

3 700 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 03:03 ,

Renault Twingo

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Nën 00:22 Shitorja ,

RENAULT SCENIC 1.9 DCI 122 ks.2007 god.

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Mar 11:04 ,

Renault Scenic 1.9 dCi

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Jan 19:56 ,

Renault Laguna Comfort 19 DCI

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 20:15 ,

Renault Laguna 2.2 140 ks

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 13:38 ,

Renault Laguna 1.8

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 12:11 ,

Renault R 4 GTL

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 11:41 ,

Renault Clio minivan

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Gush 14:57 ,

Renault R 19 -92

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Korr 05:08 ,

Renault Espace -99

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 15:25 ,

Ranault Scenic -99

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 10:50 ,

Renault Clio -97

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Nën 17:12 ,

Renault R 4 -82

200 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Nën 16:50 ,

Renault Megane Scenic -00

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 13:08 ,

Renault Espace -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 09:04 ,

Renault Scenic 1.9 dti full -99 reg 09.2016 itno

2 249 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 13:17 ,

Renault Espace -98

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 19:21 ,

Renaul R 19 -93

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault | Dellçevë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione