Strugë | Makina | Vetura | Rover | 214

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


23 Dhj 18:15 ,

Rover 214 benzin extra vozilo

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 19:24 , ,

ROVER 214 1.4 BENZIN SO KLIMA

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 18:46 , ,

Rover 214 1.4 100 ks

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Gush 12:25 ,

ROVER 214 -95

1 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 09:02 ,

Rover 214

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 23:18 ,

Rover 214si

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Shk 16:08 , ,

Rover 214

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 19:54 , ,

Rover 214 atest piln -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Sht 12:59 , ,

Rover 214 -97

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 21:24 ,

Rover 214 1.4 moze zamena -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim