Strugë | Makina | Vetura | Rover | 416

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


23 Gush 18:24 , ,

Rover 416 vo dobra sostojba -96

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 21:38 ,

Rover 416 Si -98

1 000 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 21:37 ,

Rover 416

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 21:15 , ,

Rover 416Si

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 13:14 ,

Rover 416 ili se menuva

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Tet 17:44 , ,

Rover 416 -95

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 17:42 , ,

Rover 416 so atest plin -97

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 20:18 , ,

Rover 416 GSI Moze Zamena -93

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 21:23 , ,

Rover 416 -96

2 200 EUR Намалена цена

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Jan 17:19 , ,

Rover 416 82kw -98

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim