Vallandovë | Makina | Vetura | Saab

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


19 Nën 12:28 ,

SAAB 9 3 VEKTOR 2005

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 19:04 ,

Saab 9-3

3 300 EUR Намалена цена

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 17:33 ,

Saab 9-3 Vector 2.2 TiD BG tabli

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 13:25 , ,

Saab 9 3 2.2 dizel -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Korr 15:04 ,

Saab 9-3 1.9TiD '05

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Korr 21:12 ,

Saab 9-3 -06 diesel 1.9 automatik

70 268 937 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 16:21 ,

Saab 93 - 1.9 tdi -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 10:32 , ,

SAAB 9-5

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 23:36 , ,

Saab 9-3

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 08:33 , ,

Saab 9-3

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim