Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Seat Ibiza

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Seat Ibiza | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 18:00 Shitorja , ,

Seat Ibiza

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:59 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.4 tdi 80 ks nova 125000 km 2011 MT Auto

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:00 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 70ks benzin plin euro 5 2012 MT Auto

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:00 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.4 tdi 80ks FR oprema 2008 MT Auto

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:36 ,

Seat Ibiza

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:45 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.9 tdi 66kw 2010 Avtocentar

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:26 , ,

Seat Ibiza 1.4tdi 80hp redizajn nova 2008 Ch

3 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:09 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 benzin 2009 moznost na rati

4 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:03 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.2 benzin - 2009 *MOZNOST NA RATI*

4 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:31 Shitorja ,

New Seat Ibiza 1.0 benzin 75ks style 2018

8 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 07:43 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.4 tdi 90ks style 2017 liznig na 60 rati

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 07:40 Shitorja ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 90KS STYLE 2017G LIZING 20% 60 RATI

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 07:37 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.4 tdi 75ks ambient 2016

7 190 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 00:12 , ,

Seat Leon 1.9 tdi 105ks 2008

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 00:00 ,

Seat Ibiza 1.9tdi 2009

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 15:41 Shitorja , ,

SEAT IBIZA 1.4i 63KW 119 000KM AUTO KODEKS

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 09:49 ,

Seat Ibiza 1.4 Benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 09:44 Shitorja ,

SEAT IBIZA 1.4TDI 70KS (FACELIFT MODEL 2007)

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 09:03 Shitorja ,

AVTOMOBILI VRATENI OD LIZING Seat Ibiza 1.4 TDI 75ks 2016

7 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Maj 02:51 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.4 benzin redizajn 2007 nova 167.000km

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Maj 21:28 Shitorja , ,

Seat Ibiza 1.4 tdi AutoBern

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 14:11 Shitorja ,

Seat Ibiza 1.6TDI redizajn 2013 ful oprema odlicna

4 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 14:07 Shitorja ,

Seat Ibiza 2012 ful oprema 1.2 TDI odlicna

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 21:31 ,

Seat Ibiza 1.2 tdi 2011 perfektna

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 10:43 , ,

Seat Ibiza 1.2 47kw plin dizna klima

2 049 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 21:07 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI 74KW REDIZAJN NAJNOV UVOZ CH

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 19:59 Shitorja ,

AVTOMOBILI VRATENI OD LIZING SEAT IBIZA 1.0 PETROL 2017G

9 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Maj 16:57 Shitorja , ,

Seat Ibiza 1.4 TDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 18:06 Shitorja ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 75KS STYLE -17 LIZING DO 60 RATI

8 490 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Pri 18:01 Shitorja ,

New Seat Ibiza 1.0 benzin 75ks style 2018

9 490 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Pri 11:27
Link:
Shitorja ,

Seat Ibiza - 1.4 TDI - 2008 - 4l -100 km - A.C. Avto Alex -

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 08:37 Shitorja , ,

Seat Ibiza 1.4 TDI 2008 unikat Auto Zveki

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 08:34 Shitorja , ,

Seat Ibiza 1.2 benz perfektna Auto Zveki

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 23:05 Shitorja , ,

Seat Ibiza 1.4 TDI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 11:42 Shitorja ,

Seat Ibiza style 1.6 tdi 90ks facelift 2012

4 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 12:18 ,

Seat Ibiza Van 1.2i 12v 70hp benzin i plin 2009

2 149 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 11:38 , ,

Seat Ibiza 1.4 tdi 90ks redizajn full oprema 2008

3 790 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 00:03 ,

Seat Ibiza 1.2 so atest plin 2005

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Pri 00:03 , ,

Seat Ibiza 1.4 2004

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 23:56 ,

Seat Ibiza 1.9 TDI 77kw 105ks

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 10:18 ,

Seat Ibiza 1.6 105ps

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 14:52 ,

Seat Ibiza 1.2 benzin 2003

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Pri 10:21 , ,

Seat Ibiza 1.4tdi so 90ks 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 18:09 ,

Seat Ibiza 2010

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Pri 02:53 , ,

Seat ibiza 1.4i

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 04:18 , ,

Seat Ibiza 1,4 vo odlicna sostojba

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 23:21 , ,

Seat ibiza 1.6 tdi

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Seat Ibiza | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione