Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Seat

Alhambra , 130
Altea , 378
Arosa , 51
Cordoba , 241
Exeo , 9
Ibiza , 781
Inca , 12
Leon , 645
Mii , 5
Terra , 2
Toledo , 181

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Seat | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 13:38
Линк
, ,

Seat Altea 1.9tdi 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 13:38 , ,

Seat Altea 1.9tdi 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 , ,

Seat Altea

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6 TDI 105ks 2011 godina

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:13 Shitorja , ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 jimauto grup

3 900 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 ,

Seat Ibiza 1.4 Benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Shitorja , ,

SEAT IBIZA 1.2 TDI

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:40 Shitorja , ,

SEAT LEON 2.0 TDI...Neuvezen

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 02:26 ,

Seat Altea XL 2.0 Tdi 140 ks

8 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 , ,

Seat Leon 2.0 140ps

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:34 Shitorja , ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI 105 jimauto grup

3 900 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:48 Shitorja ,

Seat Altea 2.0TDI DSG -05 Germanska Navigacija

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:19 , ,

Seat Ibiza 1.2-2007-Klima-Uvezena od Chvajcarija

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:10 , ,

Seat Ibiza 1.2-2007-Klima-Uvezena od Chvajcarija

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:53 ,

SEAT LEON 2.0 Tdi CH

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:27 , ,

SEAT ALTEA XL 2.0TDI 140KS DSG6

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:00 Shitorja , ,

Seat Ibiza

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:04 ,

SEAT LEON 1.6 TDI

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:01 , ,

SEAT TOLEDO 1.6 TDI 77 KW 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:21 , ,

Seat Ibiza 1.4tdi so 90ks 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:11 Shitorja ,

New Seat Ibiza 1.0 benzin 75ks style 2018

9 490 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 10:01 ,

SEAT LEON 1.9 TDI 105 HP ECOMOTIVE FACELIFT

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:01 Shitorja , ,

Seat Altea 1.9 tdi perfektna Auto Zveki

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:54 Shitorja , ,

Seat Ibiza 1.2 benz perfektna Auto Zveki

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:53 Shitorja , ,

Seat Ibiza 1.2 tdi 2011 eu5 Auto Zveki

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:53 Shitorja , ,

Seat Altea 1.9 tdi perfektna Auto Zveki

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:49 Shitorja , ,

Seat Ibiza 1.4 TDI 2008 unikat Auto Zveki

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:41 Shitorja ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI.PERFEKNA -08.AVTO NIKI

2 990 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:32 Shitorja ,

FORD FIESTA 1.4 TDCI.PERFEKNA -08.AVTO NIKI

2 990 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 02:29 ,

Seat Ibiza 1.4

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Pri 22:22 , ,

seat ibiza 1.2 47kw klima pali vozi

2 099 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 22:10 , ,

seat ibiza 1.2 47kw klima pali vozi

2 099 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 21:56 , ,

Seat Leon Cupra

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Pri 20:42 ,

Seat Toledo 1.9 TDI so komplet taxi licen

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 20:22 , ,

Seat Leon 2.0 tdi Fr -14 Km 187.000 so servis

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 20:08 ,

Seat Cordoba

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:36 ,

Seat Ibiza

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 19:30 ,

Seat Altea 2.0TDI

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 18:41 ,

SEAT ALHAMBRA SARAN

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Seat | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione