Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Seat | Shkup

Alhambra , 1
Altea , 27
Arosa , 3
Cordoba , 15
Ibiza , 61
Leon , 50
Toledo , 15

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Seat | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:58 Shitorja , ,

Seat Ibiza 1.2 benz perfektna Auto Zveki

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:56 Shitorja , ,

Seat Ibiza 1.4 TDI 2008 unikat Auto Zveki

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 14:04 Shitorja , ,

Seat Leon 1.4 16v 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 13:49 Shitorja , ,

Seat Leon 1.4 16v 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 10:04 Shitorja , ,

Seat Ateca Xcellence 2.0tdi 4 drive 2017

22 000 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Maj 09:54 Shitorja , ,

SEAT ATECA XCELLENCE 2.0TDI 4 DRIVE -17

22 000 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Maj 17:34 Shitorja , ,

Seat Leon 1.9 tdi AutoBern

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 15:45 , ,

Seat Ibiza 1.2 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 08:02 Shitorja , ,

Seat Leon 2.0 TDI neuvezen

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Maj 21:28 Shitorja , ,

Seat Ibiza 1.4 tdi AutoBern

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 13:36 , ,

Seat Leon 1.9tdi 90ks ecomotiv 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 08:55 , ,

Seat Leon dizel 1.9 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 20:07 , ,

Seat Leon 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 22:06 , ,

Seat Leon 1.6 tdi Style Copa Ecomotive

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 00:03 , ,

Seat Ibiza 1.4 2004

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 19:59 , ,

Seat Altea XL 1.6 BENZ/PLIN REGISTRIRAN Servisirana

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 21:19 , ,

Seat Altea 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 19:20 , ,

SEAT LEON 1.6 TDI COPA STYLE ECOMOTIVE 2011G

6 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 02:53 , ,

Seat ibiza 1.4i

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 09:56 , ,

Seat Leon Copa 1.2 tsi

6 200 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Mar 00:19 , ,

SEAT LEON 2006/2007 1.9 TDI 77KW

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 12:56 , ,

Seat Altea 1.6i 8 ventila uvezena od Svajcarija

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 23:45 , ,

SEAT IBIZA 1,4 benzin REGISTRIRANA ZELEN KARTON

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 00:14 , ,

SEAT ALTEA 1.9TDI SO FUL OPREMA NAVIGACIJA

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 23:54 , ,

SEAT LEON 1.9TDI 2006G SO FUL OPREMA

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Shk 14:20 , ,

SEAT ALTEA 1.6 LPG

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 20:17 , ,

Seat Ibiza 1.9 tdi 131ks

1 900 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 11:59 , ,

SEAT IBIZA -02

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 11:36 , ,

SEAT LEON III - 1.6 TDI 105Hp • Dynamic Techn. •

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 12:31 , ,

SEAT CORDOBA -09

2 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Jan 22:30 , ,

Se prodava Seat Altea

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 10:04 , ,

SEAT LEON 1.9 TDI -09 PERFEKTEN neuvezen registriran

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 11:56 , ,

Seat Leon 1.9

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Dhj 11:40 , ,

Seat Leon

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 16:00 , ,

Seat Leon

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Dhj 21:05 , ,

SEAT CORDOBA 1.4TDI 2008G SO FUL OPREMA

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Tet 14:12 , ,

Seat Ibiza 1.4tdi 59kw-09 odlicna sostojba

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Gush 14:49 Shitorja , ,

SEAT IBIZA -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 20:42 , ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2011 *neuvezena*

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Korr 19:31 , ,

Seat toledo

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 11:21 Shitorja , ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI 55KW -09

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Korr 01:12 Shitorja , ,

Seat Altea 1.9 tdi 105ks -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 20:53 , ,

Seat Ibiza 1.9 turbo dizel -02

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 03:59 , ,

Seat Ibiza -07

3 300 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Pri 19:50 , ,

SEAT LEON 1.4 Neuvezen

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Mar 21:31 , ,

SEAT CORDOBA 1.4

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 15:20 , ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI 77kw

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione