Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Seat | Shkup

Altea , 16
Arosa , 2
Cordoba , 11
Exeo , 3
Ibiza , 33
Inca , 3
Leon , 40
Toledo , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Seat | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

08 Pri 18:50
Линк
, ,

Seat Leon 1.9 tdi 110ks

3 399 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:17 Shitorja , ,

Seat Leon 1.6 tdi 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Pri 10:45 , ,

Seat Toledo 1.9 TDI 81kw extra

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Mar 17:59 , ,

Seat Toledo extra

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Mar 15:30 , ,

Seat Exeo ST 1.6 102 ks

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 14:02 , ,

Seat Ibiza 1.4 tdi 90ks redizajn full oprema 2009

3 790 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Mar 09:24 , ,

Seat Leon 5F SC 1.4tsi style

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Mar 01:14 , ,

Seat Leon 1.9 tdi 110ks

3 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 13:54 , ,

prodavam

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Shk 16:43 , ,

Seat Leon 2.0 TDI prv gazda

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 16:20 , ,

Seat Leon 1.9tdi..77kw

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 16:20 , ,

Seat Leon 1.9tdi..77kw

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 10:19 , ,

Seat Leon 1.9tdi..77kw

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 14:49 , ,

Seat Ibiza -10

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Shk 14:41 , ,

Seat Ibiza -06 prv gazda so 100000km

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Shk 18:52 , ,

Seat leon 2.0tdi fr 170ks.kolata e kako od fabrika

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Dhj 22:47 , ,

Poliranje na avtomobili / farovi

600 MKD

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Nën 17:35 , ,

Seat Leon FR 170 '06

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 17:10 , ,

Seat Ibiza 1.9 sdi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Tet 09:24 , ,

Seat ibiza 1.4tdi so mnogu oprema 2007 facelift

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Tet 15:38 , ,

SEAT LEON 1.6 -18

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Sht 12:06 , ,

Seat Ibiza tovarno pikap vozilo

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
10 Sht 12:08 , ,

Seat Altea xl 2.0 tdi DSG automatic -07

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 14:44 , ,

SEAT LEON 1.9tdi -07 77kw

4 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Korr 13:33 , ,

Seat Leon 1.4

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Korr 00:05 , ,

Se prodava

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 10:37 , ,

Seat leon 2.0 tdi 8 ventila fr oprema 2007 god

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 17:47 , ,

Seat Toledo vo odlicna sostojba

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Maj 22:45 , ,

Seat Leon 2.0 TDI 140 HP SPORT - 06

4 100 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 19:37 , ,

Seat Leon FR 210ks

8 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 10:56 , ,

Seat ibiza facelift

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 22:53 , ,

Seat Cordoba prv sopstvenik

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Tet 21:05 , ,

Seat ibiza 1.4 TDI -08

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Sht 11:35 , ,

SEAT LEON FR

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 20:14 , ,

SEAT ALTEA 1.9 TDI

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 16:18 , ,

Seat ibiza 1.4 TDI -08

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Gush 13:16 , ,

SEAT ALTEA 2.0 tdi DSG -10

7 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Maj 12:41 , ,

Seat LEON 2011/40.000km

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Maj 18:04 , ,

Seat Altea -10

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 23:31 , ,

Seat Ibiza 1.2 12V Euro 5-KA-DIS Skopje

2 990 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Pri 21:46 , ,

Seat Altea 1.6 cdti 105 ks

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Mar 14:38 , ,

Seat Ibiza 1.4 tdi

2 700 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 21:04 , ,

Seat Inca 1.9

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 15:49 , ,

SEAT LEON

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Shk 10:59 , ,

Seat Altea 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 20:19 , ,

Seat Toledo 1.9 TD

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Jan 15:57 , ,

SEAT LEON 1,4 tsi redizajn besprekoren

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Dhj 01:18 , ,

Seat Leon 1.2 Tsi

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Seat | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione