Vallandovë | Makina | Vetura | Subaru | Impreza

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


02 Jan 13:50 , ,

Subaru Impreza 2.0 dizel -09

2 800 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Tet 09:48 , ,

Subaru Impreza 4x4

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 10:48 ,

Subaru Impreza

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 16:02 ,

Subaru Impreza 1.6

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 14:49 ,

Subaru Impreza

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Shk 10:52 ,

Subaru impreza 1.6ben plin

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Shk 14:56 , ,

Subaru Impreza 2.0 Diesel 4x4

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Mar 23:53 ,

Subaru Impreza

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Nën 16:38 ,

Subaru Impreza

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 15:13 ,

Subaru Impreza -07

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim