Çair | Makina | Vetura | Suzuki | Baleno

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


05 Shk 19:37 , ,

Suzuki Baleno prv gazda

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Jan 09:39 Shitorja , ,

SUZUKI BALENO ZIMSKI GUMI SERVO REGISTRIRANO

999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 18:52 , ,

Havarisano Suzuki Baleno

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 17:30 , ,

Suzuki Baleno

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 16:03 , ,

Suzuki Baleno 1.3

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 17:06 , ,

Suzuki Baleno

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 13:21 , ,

Suzuki Baleno 1.6 16v benzin 73kw 95'

1 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 17:10 Shitorja , ,

SUZUKI BALENO 1.3 REG CELA GODINA NOVI GUMI

999 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Tet 17:26 , ,

SUZUKI BALENO 1.3 -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim