Strugë | Makina | Vetura | Suzuki | Jimny

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


02 Pri 09:16 Shitorja ,

SUZUKI JIMNY 1.5 DDIS -07 ODLICEN AVTO ALEX

5 980 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Dhj 17:44 , ,

Suzuki Jimny -08 1.3 benzin

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Pri 17:22 , ,

SUZUKI JIMNY

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Tet 15:50 ,

Suzuki Jimny -00 menuvam za pogolem Jeep

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Korr 02:19 ,

Suzuki Jimny -02

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Në fillim