Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | Suzuki

Alto , 14
Baleno , 22
Carry , 2
Celerio , 2
Ignis , 22
iK-2 , 1
Jimny , 4
Liana , 2
LJ , 1
Maruti , 61
Splash , 4
Swift , 191
SX4 , 29
Vitara , 25
Wagon R+ , 8
X-90 , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | Suzuki | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 20:52 ,

SUZUKI - GRAND VITARA -

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:58 Shitorja ,

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 05:12 ,

Suzuki grand vitara

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 , ,

SUZUKI VITARA 1.6 88 kwh itno

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:43 ,

Suzuki SX4 4x4 1.9

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:20 Shitorja , ,

SUZUKI SWIFT 1.3DDIS 5VRATI KLIMA-09

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 18:53 ,

SUZUKI GRAND VITARA

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Pri 14:24 ,

Suzuki Grand Virtara 4x4

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 23:42 , ,

Suzuki TUCSON -08 4X4 diz garazh ZAMENA MOZHE

5 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Pri 23:27 ,

Suzuki Alto

850 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 23:22 ,

Suzuki Maruti

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 15:30 Shitorja , ,

SUZUKI SWIFT 1.3 2009 GODINA

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Pri 13:01 ,

SUZUKI SX4 1.6 HDI. 90 ks. 2007 g.FUL OPREMA

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 23:30 ,

Suzuki Grand Vitara 1.9DiDS 4x4

6 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 16:09 Shitorja ,

SUZUKI SWIFT 1.3D 2006 KLIMA MOZE ZAMENA ILI NA RATI

3 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 12:41 , ,

Suziki SX4 1.9 ddsi

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 12:36 Shitorja ,

Suzuki Alto 1.0 2009 moze zamena ili na rati

2 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Mar 18:34 , ,

Suzuki vitara 20 td

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 23:02 Shitorja , ,

Suzuki SX4 2.0 MultiJet 4X4 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 18:57 Shitorja , ,

Suzuki SX4 1.6 ssdi -10 Pro Avto Market

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 14:28 Shitorja ,

SUZUKI SWIFT 1.3i 92KS 2005 MOZE ZAMENA ILI NA RATI

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Mar 06:00 , ,

Suzuki Liana 4x4 2006 so atest plin

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 23:24 ,

SUZUKI GRAND VITARA BES KONKURENICIJA PERFEKTNA!

7 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Mar 23:16 ,

SUZUKI SX-4 1.9DDIS 6BRZINI 120ks 4x4 164000km MAKSAUTO

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 09:42 ,

suzuki maruti 800 cc

360 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 19:14 ,

SUZUKI GRAND VITARA OFF ROAD

10 500 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 20:04 , ,

Suzuki Swift 2012 god

4 250 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 11:01 ,

Suzuki Swift 1.0 -00

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Mar 08:39 ,

Suzuki Ignis 1.3 benzin

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 12:53 Shitorja , ,

Suzuki Swift 1.6 Sport ekstra socuvan

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 11:50 ,

SUZUKI ALTO -10 EU5A 30000km

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 10:29 ,

Suzuki Ignis 1.3 Benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Shk 23:31 Shitorja ,

Suzuki Grand Vitara 1.9 DDiS 4X4

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 18:24 ,

Suzuki Vitara ����

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Jan 16:52 ,

Maruti

300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Jan 19:19 , ,

Prodavam

200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Jan 19:19 , ,

Prodavam

150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Jan 09:42 , ,

Suzuki Swift 1.3 DDIS 2005 Godina

3 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 09:06 Shitorja ,

Suzuki SX4 1.6 HDI 90 ks.2009 god

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 05:47 ,

Suzuki swift

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Suzuki | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione