Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Suzuki | Shkup

Alto , 1
Baleno , 3
Ignis , 1
Maruti , 3
Swift , 3
SX4 , 1
Vitara , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Suzuki | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 23:42 , ,

Suzuki TUCSON -08 4X4 diz garazh ZAMENA MOZHE

5 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Pri 15:35 Shitorja , ,

Suzuki Swift 1.3ddis so pet vrati i klima 2009

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Dhj 18:52 , ,

Havarisano Suzuki Baleno

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 17:30 , ,

Suzuki Baleno

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 16:37 , ,

Suzuki Alto

300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 17:01 , ,

Suzuki Swift

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 15:14 , ,

Suzuki Swift 1.3 GTI benzin plin 101 ks

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 16:30 , ,

Suzuki Maruti

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Korr 18:01 , ,

Suzuki Vitara 1.6 benzin plin

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Tet 08:57 , ,

SUZUKI GRAND VITARA 2.0TD -04 4WD 4X4

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 17:26 , ,

SUZUKI BALENO 1.3 -96

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 22:43 , ,

Suzuki Maruti -95

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Qer 08:09 , ,

Suzuki Maruti -92 vo odlicna sostojba

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Pri 10:05 , ,

Suzuki Ignis Dizel 3.5l 100km PRV GAZDA -04

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 18:25 , ,

Suzuki Maruti Gypsy Hardtop -96

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Suzuki | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione