Bogovinë | Makina | Vetura | Suzuki

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


02 Jan 20:04 , ,

Suzuki Vitara -92

3 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Tet 21:20 , ,

Suzuki Grand Vitara 4x4 1.9

7 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 16:40 , ,

Suzuki Ignis

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Qer 15:29 ,

Motor, Bager, Vilushka, Presa

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 23:56 ,

Suzuki Ignis 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Nën 17:55 ,

SUZUKI SWIFT 1.3 GLX

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Nën 17:23 , ,

SUZUKI MARUTI ALTO

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Mar 15:55 ,

Suzuki Swift

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Korr 02:19 ,

Suzuki Jimny -02

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
12 Sht 10:13 ,

SUZUKI SWIFT SEDAN 1.3 -00

1 550 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim