Strugë | Makina | Vetura | Toyota | Avensis

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Sot 09:14 Shitorja ,

TOYOTA AVENSIS 2.2 D4D -06 AVTO ALEX VELES

3 780 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:54 Shitorja ,

TOYOTA AVENSIS 2.2 D-CAT 130kw -06 AVTOCENTAR

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 11:38 ,

Toyota Avensis -04

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 13:23 Shitorja , ,

TOYOTA AVENSIS 2.2D 150KS -15

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Mar 18:31 ,

TOYOTA AVENSIS 2.0D4D 115ks REG+SERV MAKS AUTO

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 15:08 ,

TOYOTA AVENSIS 2.2D 150KS -15

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Mar 14:19 Shitorja ,

TOYOTA AVENSIS 2.2 D-4D 150KS ELEGANCE

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 15:00 , ,

Toyota Avensis 1.8 vvt-i benzin plin neuvezuvana

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 11:58 , ,

TOYOTA AVENSIS 2.0 D 4D EXECUTIVE -09

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim