Strugë | Makina | Vetura | Toyota | Yaris

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Sot 13:57 ,

Toyota Yaris

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 11:10 , ,

TOYOTA YARIS 1.33 dual VVTI -10

5 190 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Mar 22:58 Shitorja ,

TOYOTA YARIS 1.3 VVT-i COOL LUNA EDITION

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Mar 17:34 Shitorja , ,

TOYOTA YARIS 1.0 -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Mar 12:55 ,

Toyota Yaris

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 09:29 Shitorja ,

TOYOTA YARIS 1.3 vvti

4 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Shk 15:56 , ,

Toyota yaris vo odlicna sostojba

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Shk 03:40 ,

Toyota Yaris 1.4 D4D

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 11:33 ,

Toyota Yaris -08

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Jan 20:05 , ,

Toyota Yaris

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim