Strugë | Makina | Vetura | UAZ | Hunter

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


18 Dhj 11:47 ,

Ruski dzip UAZ 469B 1981

2 800 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 16:26 ,

Mercedes-Benz 240 Uaz

Viti: 1994
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Qer 15:37 ,

Uaz Hunter -89

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Shk 21:48 ,

Jeep UAZ

2 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Nën 10:06 ,

Uaz -01 Benzin / Plin

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Sht 14:41 ,

UAZ vo odlicna sostojba PLIN so A-tes

3 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Pri 21:55 ,

JEEP UAZ

2 800 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 12:12 ,

UAZ

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 21:28 ,

Dzip UAZ

1 800 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 09:22 ,

UAZ JEEP

1 700 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim