Strugë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Bora

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


05 Pri 16:25 , ,

VW BORA 1.9 TDI

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 01:38 ,

VW BORA TDI

1 450 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 10:13 ,

TOP SEAT IBIZA 1.4 TDI -05 KLIMA ZAMENA

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 09:27 , ,

VW Bora 1.9 tdi 116ks 6 brzini klima extra

2 800 EUR Намалена цена

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:43 , ,

Volswagen Bora 110ks odlicna

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 15:05 , ,

VW Bora CENATA NE E FIKSNA

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 23:32 ,

VW BORA -02

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 19:27 , ,

VW BORA 1.9 TDI 66 KW AUTOMATIK TEMPOMAT

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 02:51 , ,

VW BORA 1.9 TDI 131 ks 2002 god

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 21:21 , ,

VW Bora 1.9 TDI

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim