Bogovinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Bora

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


23 Dhj 09:30 ,

PEUGEOT 307 2.0 BENZIN UVEZENA OD SVAJCARIJA

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 16:56 ,

VW Bora Full oprem

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 08:29 ,

VW Bora 1.9 TDI 131PS -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Jan 15:35 ,

VW Bora 1.9 tdi 131 ks

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Korr 12:31 ,

VW Bora 1.9 Tdi -99

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 17:49 ,

VW BORA 1.9 TDI 4x4 -00

3 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 00:29 ,

VW Bora 2.3 V5 -99 moze zamena

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 21:44 , ,

VW Bora 116ks -00

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 21:34 ,

VW Bora TDI 1.9 -99

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim