Bogovinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Fox

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


18 Nën 19:44 ,

VW POLO FOX

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 16:02 Shitorja ,

VW FOX 1.2 40kw REG FULL -06 AVTOCENTAR

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 15:06 , ,

VW FOX 1.2 BENZIN DONESEN OD GERMANIJA

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Tet 20:38 , ,

VW Fox 1.2 reg cela godina

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Tet 11:48 ,

VW FOX 1.2 BENZIN DONESEN OD GERMANIJA

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 02:26 ,

VW Fox

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 12:36 ,

VW Polo -96 prodadeno

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim