Strugë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Dje 21:13 ,

VW Golf plus -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 17:36 Shitorja , ,

VW GOLF 5 PLUS TOUR 1.9 TDI -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 18:19 Shitorja ,

OPEL ASTRA H 1.7cdti -05

3 100 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 08:17 ,

VW Golf 5 Plus -06

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 15:07 ,

VW GOLF 5 PLUS 1.9 105KS

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 12:00 Shitorja ,

VW Golf 5+ 1.9TDi 105ks 120.000km ZAMENA -07

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Mar 15:54 ,

VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 105KS -08 PERFEKTEN

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Mar 02:36 Shitorja ,

VW GOLF PLUS 1.9 TDI -05 FULL

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 09:48 , ,

VW Golf 5 Plus 2.0 TDI -05

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim