Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Kumanovë

Golf , 461
Golf Plus , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Kumanovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Kumanovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Maj 12:10
Link:
,

VW Golf highline 1.6 TDi 105KS 2015

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 09:04
Link:
,

VW Golf 6 1.4 tsi benzin nov uvoz Ch euro 5 staklo

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 12:06
Link:
,

VW Golf highline 1.6 TDi 105KS 2015

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Dje 00:13 ,

VW Golf 7 2.0 RLine

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 18:55 ,

VW Golf

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 12:10
Link:
,

VW Golf highline 1.6 TDi 105KS 2015

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 12:06
Link:
,

VW Golf highline 1.6 TDi 105KS 2015

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 09:04
Link:
,

VW Golf 6 1.4 tsi benzin nov uvoz Ch euro 5 staklo

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 23:18 ,

GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2008 GOD BLUMOTION

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Maj 11:31 ,

VW Golf 6 benzin 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 01:29 ,

VW Golf 6 automatic dsg tdi 1.6 extra 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 10:19 ,

Auto

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 22:35 ,

VW Golf dizel 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 11:58 ,

Golf 5 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 00:29 ,

WWW GOLF VII

10 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 02:04 ,

Golf V 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 18:18 ,

Golf5 1.9

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 21:59 ,

Golf VII 2015

10 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 00:18 ,

VW Golf 7 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 20:50 ,

Golf 4 1.9 tdi 90ks so ful oprema.

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 09:37 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 23:16 ,

VW GOLF GT SPORT 1,4 TSI 170KS SVAJCARIJA

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Shk 16:21 ,

Golf 5 GTI 200PS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 14:24 ,

Golf 5 1.9 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 12:05 ,

VW Golf 7 Tdi 1.6DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 18:27 ,

Golf 5 plus 19 tdi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 10:48 ,

Golf

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 17:28 ,

golf 4 tdi

2 209 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 18:22 ,

VW Golf 3 1.9

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 05:48 ,

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Dhj 06:39 ,

Golf 5

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Dhj 15:50 ,

Golf 5 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 10:59 ,

VW Golf 7 2.0 tdi 150 ks -15

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 18:01 ,

VW GOLF 6 HIGHLINE

6 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 21:44 ,

Se prodava Golf 5 1.9 tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 04:09 ,

VW GOLF V 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 04:09 ,

VW GOLF V 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 04:09 ,

VW GOLF V 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 04:09 ,

VW GOLF V 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 04:09 ,

VW GOLF V 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 04:09 ,

VW GOLF V 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 04:09 ,

VW GOLF V 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 04:09 ,

VW GOLF V 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 04:09 ,

VW GOLF V 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 20:42 ,

VW GOLF 5 1.9TD

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 14:15 ,

VW Golf 4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 20:36 ,

Golf 5

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 12:15 ,

VW Golf 6 2.0 -09 193.000km registriran so zelen karton

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 13:32 ,

VW Golf 7 2.0TDi

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 20:25 ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 22:57 ,

Se prodava

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 08:56 ,

VW GOLF 6 2.0TDI 110PS

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Kumanovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione