Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Shkup

Golf , 215
Golf Plus , 7

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 16:34 , ,

VW Golf 6 1.6 tdi 105ks euro 5 2011 full oprema

6 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 16:26 , ,

VW Golf 7 1.2 TSI bluemotion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 15:08 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 13:03 , ,

VW GOLF 2017 1,6 TDI

11 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 14:01 , ,

VW Golf 6 2.0 tdi 2009

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 08:13 Shitorja , ,

VW Golf 6 1.6 tdi 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 08:07 , ,

VW Golf 7 2015

10 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 20:30 Shitorja , ,

Prodazba i otkup na ne uvezeni koristeni vozila

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Pri 06:41 , ,

VW Golf 4 1.9tdi 90ks 2000 registrirano kako novo full

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 17:02 , ,

VW Golf 7 cup line 2015 park pilot blind sensor

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 23:12 , ,

VW Golf 5 dizel 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 08:43 Shitorja , ,

VW GOLF 5 1.9 TDI.77 kw-105 ks. NOV UVOZ

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 00:39 , ,

GOLF-IV 1.9TDI ODLICNO SOSTOJBA

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 09:58 , ,

Golf 5, 1.4

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 08:57 , ,

VW Golf 5 benzin 1.4

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Mar 18:00 , ,

VW Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 00:59 , ,

Golf 7

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 18:52 , ,

Се продава Голф 4

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 00:16 , ,

Golf 7 ALLSTAR OPREMA 2016 2.O DSG

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 10:28 , ,

VW Golf 7 Redizanj

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Shk 15:42 , ,

VW Golf 4 tdi 1.9 so ful oprema klima ne e oduvoz

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 21:37 , ,

Golf 6 fabrika

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 22:16 , ,

VW Golf 5 GTI TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:38 , ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 101KS PD MOTOR -01 REG 10 2021 FULL

2 299 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 20:37 , ,

Се продава Голф 5

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 16:18 Shitorja , ,

VW GOLF 7 1.6TDI -15 EXTRA MOZNA ZAMENA

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 15:31 , ,

VOLKSWAGEN GOLF 1.6TDI HIGHLINE 2010G

7 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Tet 07:02 , ,

Golf 7 1.6 TDI

12 000 MKD

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Tet 13:04 , ,

VW Golf 5 -05

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 21:30 , ,

Se Prodava GOLF 5 ITNO!!! 1.9

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Tet 23:12 , ,

Голф 3 -1.9 и Пежо 306-1.9

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 09:07 , ,

VW GOLF PLUS 1.9 TDI DSG

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 00:33 , ,

Golf 4 2001 (1.4) Benzin-Plin

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 15:19 , ,

VW Golf 5 1.4 benzin trendline -06

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Gush 16:53 , ,

VW Golf 7 TDI

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Gush 15:11 , ,

VW Golf 5 1.9 tdi -05

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 18:14 , ,

Prodavam Golf 3 TD

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 13:56 , ,

VW GOLF 6 NEUVEZUVAN 2012G

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Korr 00:20 , ,

Se prodava Golf 1 1.6 D

950 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 14:29 , ,

Se prodava Golf 7 Highline 1.6 TDI

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Qer 17:05 , ,

Golf 5 TDI 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 12:50 , ,

Whatsap & Viber

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 19:21 , ,

VW Golf V Plus 1.9 TDI Perfekten

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 11:14 , ,

VW Golf 4 1.9tdi 96kw 131ks

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 19:51 , ,

VW GOLF 7 1.6 TDI 105KS HIGH LINE

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Jan 13:26 , ,

VW Golf 4 1.9 TDI 116 KS

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 23:34 , ,

VW Golf 6 1.6 75 kw 101 hp benzin plin -10

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 12:18 , ,

VW Golf 7 1.6 tdi

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Nën 23:02 , ,

VW GOLF 6 1.6 TDI HI LINE -09

5 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione