Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Shkup

Golf , 608
Golf Plus , 12

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 22:47 ,

VW Golf 3 ITNO

1 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:07 ,

VW Golf 2.0tdi dsg so 79000km

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 09:51 ,

KUPUVAM OTKUPUVAM ZDRAVI I XAVARISANI AVTOMOBILI I DZIPOVI

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 03:54 ,

VW Golf vo odlicna sostojba nov 1.9 77kv

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Maj 20:34 ,

Golf 6 2.0 tdi 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 12:08 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2016 neuvezen

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Maj 09:11 ,

VW Golf 6 2.0 TDI Highline

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 09:07 Shitorja ,

VW Golf 7 1.2 TSI

8 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Maj 09:03 Shitorja ,

AVTOMOBILI VRATENI OD LIZING Ford Focus 1.5 tdci 95ks 2015

9 490 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Maj 14:10 Shitorja ,

VW Golf 7.5 fabrika 2018 neuvezen redizajn 1.6 TDI

13 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Maj 20:02 Shitorja ,

VW Golf 6 2012 ekstra

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 19:42 Shitorja ,

VW Golf 6 1.6tdi 77kw 2011 super

6 699 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 16:49 ,

Golf 5 1.9 tdi 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:09 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2005 90ks

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 08:56 Shitorja ,

VW Golf 6 - 2011god.- 1.6 tdi so ful oprema

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 19:06 ,

VW Golf 5 1.9 TDI

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 10:55 ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks top sostojba

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 17:33 ,

VW Golf 5 United Edition 2.0TDI 8V 140KS bluemotion

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 17:56 ,

VW Golf 2.0 tdi 110ks 2009

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 16:24 Shitorja ,

GOLF 7 2.0tdi 150ks 4x4 balkanauto kars

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 09:53 Shitorja ,

VW GOLF 1.4 TSI CH 130000 km

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Pri 14:45 Shitorja ,

VW Golf 6 2.0tdi 81kw 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 17:30 ,

Golf VII 1.2 TFSI

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Mar 23:00 ,

Golf 5 1.9 Tdi

4 900 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 09:38 ,

VW Golf vo odlicna spostojba

1 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 18:35 ,

VW Golf 5 - 1.9 - TDI - 105ps - DSG (Automatik)-2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 12:42 ,

VW Golf 4

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 14:05 ,

VW Golf 4 1.6 benzin i plin 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 13:03 ,

VW Golf 5 1.9tdi 105ks 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 00:42 Shitorja ,

GOLF 5 1.9tdi BALKANAUTO KARS

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Shk 11:42 ,

Prodavam VW Golf 4

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 01:06 ,

Golf V 1.9

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 02:04 ,

Golf 3 Dizel 1.9

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 12:27 ,

Golf 6 / 2.0 TDI / DSG / Highline / 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 20:56 ,

golf 5 1.9tdi 105ks

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 22:23 ,

VW GOLF 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 11:48 ,

Golf 5 plus 2005 1.9TDI 105ks

4 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 17:50 ,

Prodavam Golf 4 1.4

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:08 ,

Prodavam golf 3

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 21:07 ,

Golf

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 13:27 ,

VW GOLF 1.6 TDI FACELIFT 2018/7 God

7 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Jan 14:29 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 23:36 ,

GOLF 6 TDI 1.6 / 2010GOD

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 12:18 Shitorja ,

VW GOLF 1.9TDI COMBI COMFORTLINE-10

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Dhj 12:09 Shitorja ,

VW GOLF 1.9TDI COMBI COMFORTLINE-10

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Dhj 13:51 ,

VW GOLF 5 2.0 TDI 170 KS GT DSG -07 FULL OPREMA

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 16:13 ,

VW Golf 5 1.9tdi united 2008 besprekoren

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 13:34 ,

VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI 77KW 105KS -05 REGISTRIRAN

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 18:55 ,

Golf 6 Gtii 2.0 Original 2012 Donesono od CH ����

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione