Kumanovë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Jetta | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


05 Dhj 20:29 Vetura , Kumanovë , Likovë

VW Jetta 2 turbo dizel -90

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 20:21 Vetura , Kumanovë , Likovë

VW Jetta -90

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 23:29 Vetura , Kumanovë , Nagoriçit të Vjetër

VW Jetta -85

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim