Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen Passat | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 13:42 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi v6 karavan automatic

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi VG karavan automatic

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 15:53 , ,

VW Passat 2.0TDI DSG koza siber

11 599 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 01:59 , ,

Vw passat b8 2.0 tdi DSG 190 hp

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Maj 21:30 , ,

VW Passat 2.0tdi 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 20:38 , ,

Pasat b6

4 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Mar 22:16 , ,

Passat b5

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 14:32 , ,

VW Passat B8 Facelift

18 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Jan 05:47 , ,

Се продава

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 18:39 , ,

VW Passat 2.0 TDI, DSG менувач

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 17:45 , ,

Vw passat 1.9 66kw 98 g. Reg. Do 2021 9 mes.

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Nën 09:55 , ,

VW Passat B7 2.0 140HP 4x4 Diplomatsko vozilo

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 09:01 , ,

VW PASSAT 1.9TDI -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 22:01 , ,

Pasat.2.0 8ventila

5 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 11:50 , ,

VW PASSAT 1.9 TDI B5.5

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 15:54 , ,

VW PASSAT moze i zamena

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 17:08 , ,

VW Passat B6 1.9 Tdi Klima -07

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:01 , ,

VW PASSAT 2015 TDI DSG

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Mar 01:10 , ,

VW Passat 1.9 tdi 110кс

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 20:24 , ,

VW Passat 2.0 -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 22:06 , ,

VW Passat 1.9 tdi -04 Highline

3 200 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 14:44 , ,

VW Passat 2.0 8v -05 reg+zel karton

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 09:35 , ,

VW Passat

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 15:49 , ,

VW PASSAT 2.0TDI

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 22:16 , ,

VW Passat 2.0 -08/09

8 388 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 23:33 , ,

VW Passat 4 1.9 dizel

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Sht 15:18 , ,

VW Passat 1.8 TSI

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Sht 21:46 , ,

VW Passat TDI 131 ps karavan

2 900 EUR Намалена цена

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 16:32 , ,

VW Pasat 2.0 TDI DSG 8ventila -08

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 10:20 , ,

VW Passat registriran cela godina

400 EUR Намалена цена

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
10 Korr 01:43 , ,

VW Passat 1.9tdi 116ks

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 15:30 , ,

VW Passat 2.0

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 21:12 , ,

VW Passat -96 pali vozi

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 15:11 , ,

VW PASSAT

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Jan 10:05 , ,

VW Passat regiatriran so zelen karton

3 599 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 22:33 , ,

VW Passat 3 1.9 dizel

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 11:21 , ,

VW Passat 1'9 tdi 105 ks

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 09:45 , ,

VW Passat 2.5 V6

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 17:44 , ,

VW Passat

9 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Nën 11:23 , ,

VW Passat 2.0 TDI DSG Odlicen

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 21:03 , ,

VW PASSAT 1.6 TDI

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 23:50 , ,

VW Passat 1.9 TDI

1 950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 01:12 , ,

VW Passat 3 tdi

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Sht 01:12 , ,

VW Pasat

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 19:03 , ,

VW PASSAT 20 TD HIGHLINE

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Korr 07:33 , ,

VW Passat 2.0 tdi blueemotion

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Qer 18:46 , ,

VW Pasat 3 tdi 110ps -96

2 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 00:15 , ,

VW Passat 1.9 tdi 131ks

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione