Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen Passat | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 22:56 ,

VW Passat 2.0 Tdi -08 Common Rail

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:46 ,

VW Passat 2.0 tdi -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:01 ,

VW Passat B8 2015 4 motion

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:39 ,

VW Passat top socuvano

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 22:43 Shitorja ,

VW Passat sportline 2.0 tdi D

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:39 ,

VW PASSAT 6 2.0 tdi -09 DSG AUTOMATIK

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 18:32 Shitorja ,

VW Passat 1.6 tdi 120ks dsg

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Pri 16:26 ,

VW Passat 2.0 TDi Highline bluemotion

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 13:39 Shitorja ,

Passat 2.0 TDI, automatik , extra , moze i zamena

5 399 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 18:07 Shitorja ,

VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI 77KW 2011GOD EKSTRA CENA

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 12:41 Shitorja ,

VW Passat 1.9 TDI 105ks 2006 Odlicna sostojba

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 09:33 Shitorja ,

OPEL CORSA D 1.4 benz FULL NOVO AVTO NIKI UNIKAT

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 17:04 Shitorja ,

VW PASSAT 2.0 TDI 150KS SPORTLINE -15

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Pri 02:58 ,

VW Passat 2.0 tdi 170 ks DSG

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 10:12 Shitorja ,

VW PASSAT 1.9 TDI REGISTRIRAN -08 AVTO NIKI

5 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 09:14 ,

VW Passat 1.9tdi full odlicna full servis moze zamena

4 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 09:53 ,

VW Passat 2.5 TDI V6 4 motion 202PS full oprema 2004

3 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 09:07 Shitorja ,

VW Passat 2.0tdi dsg 2014

13 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Pri 10:33 Shitorja ,

VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI 120KS DSG HIGHLINE LED NAVIGACIJA

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 14:09 ,

VW Passat 2.0tdi 170ks r line dsg full oprema 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Mar 17:52 Shitorja ,

Passat 2.0 tdi, automatik, extra, moze i zamena

6 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 18:03 Shitorja ,

Passat 1.6 tdi extra moze i zamena

18 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Shk 16:05 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 2007 G.

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 12:39 ,

VW Passat 1.9 77kw 105ps -05

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 22:28 ,

Passat B8 190hp

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Jan 13:21 ,

passat

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 19:29 ,

Otkup na vozila kes isplata

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Dhj 11:58 ,

VW PASAT 2.0 8V TDI 103KW/140PS GODINA 2005

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 17:44 ,

VW PASSAT 2.0 140 KS HIGHLINE SPORT

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 19:04 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 77kw 105ps Trend Line oprema

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 17:19 ,

Passat 2.0 Highline Disel DSG Menuvac

4 100 MKD

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Nën 20:04 ,

VW Passat 05 2.0TDI 8V HIGHLINE KAKO NOV!!!!

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 10:35 Shitorja ,

VW Passat -15 rent a car

77 EUR / ditë

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Tet 14:57 ,

Passat 2.0 TDI 150 ks - Voziloto ne e od uvoz

17 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Gush 00:19 ,

Passat b7

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 15:15 ,

Volkswagen Passat 1.9 TDI Full Oprema Navi 08g

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 12:05 ,

VW Passat 2.0 103kw 8 ventili -07

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 15:24 ,

VW Passat 1.9 TDI 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 16:05 ,

Otkup vozila-isplata kes

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 13:01 ,

VW Passat 1.9 TDI

1 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 19:26 ,

VW Passat 1.9 Tdi Klima -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 14:33 ,

VW Passat -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 21:49 ,

VW Passat 2.0 -08 itno ekstra cena

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 11:55 ,

VW Passat 2.0 140 ps 8 vent Automatik

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 23:32 ,

VW Passat 2.0 BLUMOTION

11 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 22:16 ,

VW Passat v6 4MOTION

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 13:47 ,

VW PASSAT -14 2.0 TDI 105 KW SW

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 14:13 ,

VW Passat 1.9 tdi -07

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 14:24 ,

VW Passat 2.0 TDI 140ks FULL

4 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 14:09 ,

VW Passat 1.9 tdi 81kw socuvan

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Passat | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione