Bogovinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Passat

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


Dje 15:23 Shitorja ,

VW PASSAT 1.9 TDI 77kw BLUEMOTION -09 AVTOCENTAR

5 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 14:54 Shitorja ,

VW Passat 2.0 TDI Highline -06

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 12:25 Shitorja ,

VW PASSAT 2.0 TDI 8V 6-BRZINI -06 AVTOCENTAR

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 16:40 Shitorja ,

VW PASSAT 2.3 VR5 4x4 4-motion PLIN REG AVTOCENTAR

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 15:29 Shitorja ,

VW PASSAT 1.6 BENZIN 74kw -97 AVTOCENTAR

1 890 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 15:28 ,

VW Passat B8 2.0 TDI Bussines -15 DSG Automatik

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Qer 11:54 Shitorja ,

VW PASSAT 2.0 FSI 150ks 6 brzini -06 AVTOCENTAR

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 18:32 ,

VW Pasat 1.6 TDI Blue Motion 105 ks -11

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 00:28 Shitorja , ,

VW Passat b6 -07

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 16:10 ,

VW PASSAT B8 2.0 -16

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim