Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Dibrë

Passat , 25
Passat CC , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Dibrë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Dibrë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

30 Mar 12:14 ,

VW Passat b6 2.0 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 16:50 ,

Volkswagen Passat 2013 SEL

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 14:44 ,

Passat 2.0 TDI - Automatik

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 05:47 ,

passat 1.9 tdi

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 13:31 ,

VW Passat 1.9 syncro 4x4 -99

1 850 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 17:29 ,

VW passat sel-premium 2.0 tdi bluemotion americko

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 08:36 ,

VW Passat cc 2.0 TFSI -17 ITNO

10 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Dhj 17:27 ,

VW Passat TDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 01:07 ,

VW Passat

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 16:30 ,

VW Pasat 1.9 tdi registriran

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 16:49 ,

Cenata za zainteresirani so popust mal

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 18:02 ,

VW Passat

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 21:53 ,

VW Passat 1.9 TDI

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 00:58 ,

VW Passat

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 17:28 ,

VW Passat 2.0 Tdi 170 Ks DSG

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Nën 22:55 ,

VW Passat 2.0tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 21:00 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 22:28 ,

VW Passat 1.9 TDI 96Kw

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 16:57 ,

VW Passat

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 20:32 ,

VW Passat

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 18:42 ,

VW Passat full oprema so garancija -09

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 21:36 ,

VW Passat 1.9tdi -94

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 22:12 ,

VW Passat 1.9 TDI -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Shk 11:21 ,

VW Passat -98 itno

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 18:19 ,

VW Passat 2.0 -06

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 08:43 ,

VW Passat 1.9 TDI -02

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Dibrë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione