Pazar3 shpalljet | Shitet | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Passat , 3171
Passat CC , 135

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Shitet | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

19 Pri 18:52
Линк
, ,

VW Passat SE 2.0 tdi dsg

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 21:19
Линк
Shitorja ,

Vw Passat 2.0tdi 4Motion moze zamena za dzip

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 15:22 ,

VW Passat mozna zamena

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 , ,

VW Passat Variant 2.0 TDI 2005

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:12 ,

VW PASSAT 2.0TDI SPORTLINE DSG

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 , ,

VW Passat 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:45 ,

VW Passat 2.0 tdi

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 ,

Pasat 2007 TDI EXSTRA CENA

222 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 ,

VW Passat -07

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:47 ,

VW Passat B8 2.0tdi Dsg 150ps 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:14 , ,

Volskwagen Passat B3 1.8 1997

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:02 ,

VW Passat 2017 dizel

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:01 , ,

VW Passat benzin 2011

8 700 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:50 , ,

VW Passat

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

PASSAT B8 20 TDI BLUEMOTION 150 KS COMFORT LINE PAKET

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:56 ,

VW Passat 2.0 Tdi -08 Common Rail

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:25 , ,

Pasat B5 2.5 V6 150hp DIZELL

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:45 ,

VW Passat 1.9 -03

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:46 ,

VW Passat 2.0 tdi -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:39 , ,

VW PASSAT 1.9 TDI 96KW -04 AUTOMATIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 ,

VW Passat B8 2015 4 motion

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:16 , ,

VW PASSAT CC so NAJ full OPREMA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:15 , ,

VW Pasat CC

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:29 ,

VW Passat CC dizel full oprema

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:18 , ,

VW Passat 2.0 dizel

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:11 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:39 ,

VW Passat top socuvano

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:31 , ,

VW Passat tdi 1997

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:01 ,

VW Passat

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:19 ,

VW Passat 1.9 -03

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi v6 karavan automatic

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:05 , ,

VW Passat 2.5tdi VG karavan automatic

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:09 ,

VW PASSAT 2.0

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 01:09 , ,

VW PASSAT 2.5 V6 4MOTION

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:00 ,

Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 23:31 ,

VW Passat

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 23:18 , ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 22:43 Shitorja ,

VW Passat sportline 2.0 tdi D

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:17 ,

VW Passat

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 21:08 ,

VW Passat 1.9 tdi

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 19:48 ,

VW Passat 150ks 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 19:30 , ,

Neuvezuvan VW Passat B8 1.6 tdi bluemotion dsg

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione