Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Tetovë

Passat , 145
Passat CC , 4

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Tetovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Pri 14:49 ,

VW Passat 2.0 tdi bluemotion

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 13:38 ,

VW Passat 2.0 tdi

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 21:17 ,

VW Passat

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 21:08 ,

VW Passat 1.9 tdi

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 23:54 ,

VW Passat B8 2.0tdi dsg 150ps 2016

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 03:41 ,

Vetura êsht e kompletuar

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 18:53 ,

passat b8 3xrline 150ks

24 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Shk 16:10 ,

Swiss Passat

18 800 MKD

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Dhj 05:38 ,

Passat Sportline

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 09:07 ,

se prodava passat b7

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 16:17 ,

Passat 2.0 tdi se prodava ili zamenuva

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 10:12 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI 140 KS Full -09

10 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 00:10 ,

Moze zamena so bmw e 90 ili e 60

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 03:11 ,

Vozilo za prodazba

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 12:02 ,

VW Passat B6 Tdi

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 21:40 ,

VW PASSAT 1.9TDI 114HP

2 650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 02:45 ,

VW Pasat 2016 1.6 TDI DSG

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 16:20 ,

VW Passat karavan -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 12:39 ,

VW Passat B6 highline -05

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 14:15 ,

VW Passat 4 Motion 239 ks

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 15:09 ,

VW Passat 2.0 TDI Highline

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 14:17 ,

VW PASSAT

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 18:46 ,

Passat 1.9tdi

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 12:39 ,

VW Passat -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 14:03 ,

VW Passat -11

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 12:56 ,

VW Passat 1.9 TDI 110 Ps Staklo Sacuvan

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 17:27 ,

VW PASSAT 2.0 TDI

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 17:04 ,

VW Passat 1.9TDI -06

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 15:40 ,

VW PASSAT 2.0 TDI UVEZEN OD CH

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 19:33 ,

VW GOLF 1 1.3 BENZIN -82 PRV SOPSTVENIK OLTAJMER

Viti: 1982
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Jan 20:12 ,

VW Passat -05

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 07:46 ,

VW Passat vo top forma

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Dhj 21:54 ,

VW Passat 1.6 tdi

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 20:40 ,

VW Passat 1.4 tsi

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 08:53 ,

VW Passat 1.9tdi 110ps top forma

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Nën 11:45 ,

VW Passat 6 -06 2.0 dizel 140ps

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 15:45 ,

VW Passat 1.6 -11

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 22:17 ,

VW Passat 1.9

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 14:06 ,

VW PASSAT

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 14:52 ,

VW Passat 2.0 TDI

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Tet 11:17 ,

VW Passat Pasat CC 2.0TDI R-Line -15 DSG

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Tet 01:28 ,

VW Passat 2.0 tdi

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 16:16 ,

VW Passat 1.9 TDI 101 KS

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 09:54 ,

VW Passat 1.9tdi -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 01:50 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 101 KS

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Sht 10:28 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 8V

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 17:02 ,

VW PASSAT BLUEMOTION 1.6 TDI

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gush 14:22 ,

VW PASSAT

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 15:29 Shitorja ,

VW PASSAT 1.6 BENZIN 74kw -97 AVTOCENTAR

1 890 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Tetovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione