Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen Polo

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 23:34
Link:
, ,

VW Polo 2007 benzin so 60.000km

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Maj 11:04
Link:
,

VW Polo 1.2 TDI ekstra

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 13:27 Shitorja , ,

VW Polo 1.4TDI 59kw perfektna

3 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:00 Shitorja ,

VW Polo 1.2 tdi 75 ks 143000 km novo 2012 MT Auto

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:55
Link:
, ,

VW Polo benzin 2008

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:53 Shitorja ,

VW Polo 1.2 tdi 75 ks Highline novo 12 MT Auto

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:44 Shitorja , ,

VW Polo 1.2 tdi 55kw 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:03 , ,

VW Polo 1.4

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 23:34 , ,

VW Polo 2007 benzin so 60.000km

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:46 ,

VW Polo 1.2 tdi 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:54 , ,

VW Polo Classic 1.0 sdi

60 000 MKD

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:52 , ,

POLO 1.6 TDI 2010 god Top forma

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:18 Shitorja ,

VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!!

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:51 , ,

VW POLO 1.4 tdi bluemotion

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 05:32 ,

VW POLO 1.4 TDI

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 23:05 ,

VW POLO

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 21:52 , ,

VW Polo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 19:49 , ,

Се продава VW POLO GTI

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 18:02 Shitorja ,

VW Polo 1.6 tdi dsg 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:39 , ,

VW Polo cllasic

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 16:25 , ,

VW Polo 1.6 -10

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 16:12 Shitorja ,

VW POLO 1.2 –KLIMA-PLIN-KAKO NOVO

2 490 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 10:40 Shitorja ,

VW Polo 1.2tdi 69ks comfortline 2011 AS Auto

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 01:09 ,

VW Polo 1.4

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 23:54 ,

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 22:47 ,

VW Polo 1.4 benzin 2000

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 21:25 Shitorja , ,

VW Polo 1.6 tdi AutoBern

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 13:57 Shitorja ,

VW Polo 1.2 TDI 2013 ful oprema odlicno

5 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Maj 13:36 ,

VW POLO 1.4 FSI 85ks

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Maj 00:40 Shitorja ,

VW POLO 1.4 I 63 KW UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA

6 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:32 ,

Polo 1.4 TDi 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:31 ,

Se prodava Polo 1.4 dizel

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 21:31 ,

VW POLO 1.4 TDI HIGHLINE 07

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 11:04 ,

VW Polo 1.2 TDI ekstra

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 09:15 , ,

VW POLO 1.2

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 15:30 ,

VW Polo 1.4

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 21:49 ,

VW Polo 1.4 FSI 85ks

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Pri 14:27
Link:
, ,

VW Polo 1.2 TDI 55kw 2011 bluemotion navi full oprema novo

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 10:10
Link:
, ,

Polo 1.4

1 234 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 10:07 , ,

Se prodava polo 1.4 tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Pri 08:38 Shitorja , ,

VW Polo 1.6 tdi unikat Auto Zveki

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Pri 06:45 , ,

VW Polo 1.4 benzin 2002

2 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 01:15 ,

Polo 1.4 FSI 85ks

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Pri 12:58 Shitorja ,

VW Polo 1.6 TDI 55kw full 2011 Avtocentar

5 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 22:29 Shitorja ,

VW Polo 1.2 8v 60ks 2009 god

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 08:31 Shitorja ,

VW POLO 1.4 TDI -06 ODLICEN A.C. AVTO ALEX

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 20:07 , ,

VW Polo dizel 2008 itno

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 03:36 ,

POLO 1.4 TDI

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 20:42 ,

VW Polo 1.4 TDI

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 10:03 , ,

VW Polo 1.4l klimatronik full

2 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 10:03 Shitorja , ,

VW POLO 1.2 METAN -04 AVTO PLAC DIRALA AVTOMOBILI

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione