Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen Polo | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 13:27 Shitorja , ,

VW Polo 1.4TDI 59kw perfektna

3 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 21:52 , ,

VW Polo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 10:03 Shitorja , ,

VW POLO 1.2 METAN -04 AVTO PLAC DIRALA AVTOMOBILI

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Pri 15:21 , ,

WV Polo 1.4tdi 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 18:27 , ,

VW Polo 1.2. benzin

2 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Mar 16:26 Shitorja , ,

VW Polo 1.4TDI 70ks Comfortline Full oprema Extra 2006

3 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 22:16 , ,

Polo

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Mar 19:07 , ,

продавам VW Polo поволно

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 21:11 Shitorja , ,

Vw polo 1.4 TDI 51KW BEZ DPF 2006TA REG DO NOEMVRI

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Shk 09:43 Shitorja , ,

VW Polo 1.4 tdi najmal mozen potrosuvac -06

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 09:09 , ,

VW Polo 1.4 TDI -07 perfektno

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Shk 10:58 , ,

VW POLO -03

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Jan 09:47 , ,

Vw Polo 1.4 TDI Sportline Ful Oprema

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Dhj 22:38 Shitorja , ,

VW POLO 1.4 TDI AVTO PLAC DIRALA PRODADENO

3 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Dhj 00:04 , ,

VW POLO 2008 1.4 TDI Germanija 4L nafta

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 08:43 , ,

VW Polo 9N TDI 101KS

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Tet 12:13 Shitorja , ,

VW POLO 1.2 - PLIN AVTO PLAC DIRALA PRODADENO

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 19:34 , ,

VW Polo

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 14:03 , ,

VW Polo

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 16:07 , ,

VW Polo

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 16:44 , ,

VW Polo 1.4

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Sht 21:14 , ,

VW Polo

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 16:06 , ,

VW Polo

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 13:24 , ,

VW Polo Classic CDI 1.9

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 16:34 , ,

VW POLO 1.4 TDI

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Korr 21:49 , ,

VW POLO - 08 UNITED 1.4 TDI 80ks Germanija

3 590 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Korr 21:37 , ,

VW Polo 1.4 TDI

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 20:37 , ,

VW POLO 1.4 TDI -06

3 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Qer 15:46 , ,

VW POLO -07 GOAL 1.9 TDI 101ks Germanija

3 890 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 09:54 Shitorja , ,

VW POLO 1.4 -03 PLIN AVTO PLAC DIRALA PRODADENO

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Maj 18:47 , ,

VW Polo

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 12:59 , ,

VW Polo -03 1.2 LPG

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 14:46 , ,

VW Polo 1.2 benzin plin 65hp

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 18:55 , ,

VW Polo

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 21:29 , ,

VW Polo

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 00:32 , ,

VW Polo 1.4 TDI 75KS

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 21:50 , ,

VW POLO 1.9 TDI -07 SPORTLINE Germanija 4L/100km

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Mar 17:42 , ,

VW Polo 1.4 TDI Bluemotion -06

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Nën 13:01 Shitorja , ,

VW POLO 1.4 -03 KLIMA AVTO PLAC DIRALA PRODADENO

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Tet 17:12 Shitorja , ,

VW POLO 1.4 -03 KLIMA AVTO PLAC DIRALA PRODADENO

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Tet 09:48 , ,

VW Polo

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Sht 13:13 , ,

VW Polo goal verzija

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 19:44 , ,

VW Polo 1.0 Comfortline 75 hp

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Gush 22:46 Shitorja , ,

VW POLO 1.4 TDI -09 AVTO PLAC DIRALA PRODADENO

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Korr 14:46 , ,

VW Polo 1.0

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 12:43 , ,

VW Polo 1.2

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Pri 13:45 , ,

VW POLO 1.9 TDI 2003 KLIMA AUTO FASHION GROUP

3 299 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Mar 11:41 , ,

VW POLO 1.2 65KS Pominati 150.000km

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 16:38 , ,

VW Polo 1.2

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione