Strugë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T4 Caravelle

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


18 Shk 15:11 , ,

VW Transporter Caravelle so Prikolka

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Nën 12:13 , ,

VW Transporter Caravelle

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Jan 19:38 ,

VW T4 Caravalle moze zamena so kombe nad 14stolici

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 15:01 , ,

VW Volkswagen T4 8+1

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 12:14 , ,

VW T4 Caravelle 8+1

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 14:29 , ,

VW T4 Caravela T4 2.5 TDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 11:43 ,

VW Transporter kombe Caravella kombi

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 11:55 , ,

VW T4 CARAVELLE 2.5 TDI

5 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Gush 22:43 ,

VW T4 CARAVELLE 2.5 TDI -98

4 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Korr 16:05 , ,

Transporter T4 itno

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim