Çair | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T4 Kombi

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


21 Jan 10:05 , ,

VW T4 -95 2.4 dizel

2 500 EUR Намалена цена

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 15:36 Shitorja , ,

Volkswagen T4 2.5 TDI

125 000 MKD

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 23:46 , ,

VW T4 transporter

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 20:42 , ,

VW Transporter Kombe

2 650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 18:01 ,

VW Transporter T4 2.5TDI -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Korr 13:38 , ,

VW T4 -94

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim