Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen Touran | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 18:17 , ,

VW Turan 2.0 7 sedista

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 09:58 , ,

W.Turan 1.9 TDI

4 050 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 02:40 , ,

Touran 1.9tdi

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 23:16 , ,

Sheki

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Nën 02:41 , ,

vw touran

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Qer 17:00 , ,

Wv Touran 1.9 TDI 77Kw 105Ks 6brzini god 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 03:29 , ,

VW Touran 1.6 FSI Benzin -04

2 500 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Mar 17:46 , ,

Touran 1.9 TDI -04 full oprema

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 14:08 , ,

VW TOURAN -11 FULL OPREMA

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 23:43 , ,

VW Touran 2.0 TDI Automatic DSG -06

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 20:05 , ,

VW Touran

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 13:01 , ,

VW Touran -06 2.0 tdi 6 berzini

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 13:16 , ,

VW TOURAN 2.0 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 14:07 , ,

VW Touran

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 23:13 , ,

VW Touran tdi 1.9

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 00:11 , ,

VW Touran 1.9 tdi

430 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 07:57 , ,

VW Touran 2.0 TDI 136 KS Full Oprema -03

5 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 12:38 , ,

VW TOURAN 1.9 TDI

4 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 23:53 , ,

VW Touran 1.9 TDI -04

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 13:59 , ,

VW Touran 2.0 140ks - 06/12

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Korr 18:32 , ,

VW Touran

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 21:04 , ,

VW TOURAN 2.0 TDI

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 14:14 , ,

VW TOURAN 2.0 TDI HIGH LINE OPREMA HITNO

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 16:09 , ,

VW Touran DSG automatic

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 03:32 , ,

VW Touran

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 14:23 , ,

VW Touran 2.0 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 23:11 , ,

VW Touran

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Dhj 13:50 , ,

VW Touran

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 15:42 , ,

VW TOURAN 2.0 HIGHTLINE TDI AUTOMATIC

5 900 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 12:52 , ,

VW Touran 2.0 TDI -04 7 sedista

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 16:51 , ,

VW TOURAN 1.9 TDI 5 sedista

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 10:54 , ,

VW Touran 1.9 tdi dsg

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 21:27 , ,

VW Touran 2.0 TDI 8V -07

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Gush 19:32 , ,

VW Touran 1.4 tsi 103kw 140 ps -06

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 12:00 , ,

VW Touran 2.0 TDI 136KS -03

5 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Pri 00:28 , ,

VW TOURAN -03

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 21:41 , ,

VW Touran 2.0 TDI 7 sedista 140 ks -03

5 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 15:35 , ,

VW Touran -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 20:40 , ,

VW Touran -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 18:29 , ,

VW Touran 2.0 TDI full oprema -04

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 17:44 , ,

VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 TDI -05

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 18:05 , ,

VW Touran -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 00:07 , ,

VW Touran -06

7 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 15:18 , ,

VW Touran -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 18:01 , ,

VW Touran -04

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione