Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Dibrë

Golf , 64
Passat , 28
T4 , 1
Bora , 4
Caddy , 1
CC , 1
Jetta , 2
Phaeton , 1
Polo , 4
Sharan , 4
Tiguan , 1
Touareg , 2
Touran , 1
Vento , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Dibrë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Dibrë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Qer 12:24 ,

VW GOLF V 1.9 TDI 2007

4 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 12:24 ,

PASSAT B6 2.0 2007

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 12:38 ,

VW Golf 5 1.9 TDI 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 12:34 ,

VW Passat B6 2.0 TDI 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 12:07 ,

VW Passat 2009 registrirano na MK tablici

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 12:14 ,

VW Passat b6 2.0 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 21:49 ,

VW GOLF V 1.9 TDI-07

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 14:36 ,

VW Golf 2.0 tdi gt 4motion 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 18:11 ,

VW Sharan moze zamena

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 16:50 ,

Volkswagen Passat 2013 SEL

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 15:32 ,

VW Golf 5 2.0tdi -06

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Jan 14:44 ,

Passat 2.0 TDI - Automatik

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 05:47 ,

passat 1.9 tdi

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 18:27 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 ks 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 15:58 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 77Kw -07

4 600 MKD

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 16:13 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 105Ks 2007

460 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 12:27 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77Kw 2007/08

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 12:19 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77Kw 2007/08

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 12:35 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI 77Kw -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 20:29 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105ks DPF 2007/08

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 11:47 ,

WV GOLF 5 1.9 TDI 105ks DPF -07

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 12:04 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105ks DPF -07

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 13:43 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105ks DPF -07

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 14:55 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105ks DPF -07

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 10:27 ,

VW GOLF 1.9 TDI 105 ks DPF -07

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 17:36 ,

VW GOLF 5 TDI DPF 1.9 105 ks 2008

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 18:48 ,

VW GOLF 5 1.9 tdi 105ks -07

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 19:40 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77kw 2007/08

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 08:16 ,

VW Caddy 1.9 TDI -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 15:53 ,

VW Golf 4 1.9TDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 13:31 ,

VW Passat 1.9 syncro 4x4 -99

1 850 MKD

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 01:25 ,

VW touran 1.9 Tdi socuvana 2005/4

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 17:29 ,

VW passat sel-premium 2.0 tdi bluemotion americko

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 16:17 ,

VW Polo -04

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 08:36 ,

VW Passat cc 2.0 TFSI -17 ITNO

10 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Jan 12:21 ,

VW Golf 4

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 17:27 ,

VW Passat TDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 01:07 ,

VW Passat

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 11:03 ,

VW Golf 6 TSI/ CH Svajcarija so mak tabl

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Tet 20:01 ,

VW Golf IV 1.6 automatik -99

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 16:30 ,

VW Pasat 1.9 tdi registriran

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 11:39 ,

VW Sharan Servisiran so full opcija

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 16:49 ,

Cenata za zainteresirani so popust mal

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 14:12 ,

VW Golf 5 1.9 TDI DSG Automatic -07 tronic 105 ks

5 000 EUR Намалена цена

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 14:46 ,

VW Golf 4 1.9TDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 02:28 ,

VW Sharan odarzano bez nikakov problem

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Korr 17:29 ,

VW Bora 4x4 1.9 TDI D.I e kuqe

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Korr 03:03 ,

VW Golf

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 14:20 ,

VW Bora 1.9 tdi

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 10:16 ,

VW Golf 4

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Dibrë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione