Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Gjevgjeli

Golf , 65
Passat , 40
T3 , 2
Amarok , 1
Beetle , 4
Bora , 1
Buggy , 1
Eos , 2
Jetta , 1
Lupo , 2
Phaeton , 1
Polo , 14
Scirocco , 1
Sharan , 10
Touareg , 3
Touran , 7
up! , 1
Vento , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Gjevgjeli , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Gjevgjeli ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 11:49 ,

VW Passat -07

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:38 , ,

VW Golf 5 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 23:50 , ,

VW GOLF 5 -08 1.4 benzin i plin

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 15:11 ,

VW Amarok 2.0 DC TDI 4x4

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:57 ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:53 ,

VW Golf3 1.9TDI

999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:53 ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 02:53 ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 19:10 ,

VW Golf3 1.9TDI

1 150 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 17:08 ,

Vw eos

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 20:36 , ,

VW TOUAREG 2004 2.5 TDI

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 20:55 ,

VW Touran 2.0 TDI

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 21:00 ,

VW PASSAT VARIANT 1.9 TDI 135 K

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 19:10 ,

Volkswagen Passat tdi 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 17:13 ,

VW TOURAN 1.4 TSI

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 12:17 ,

VW GOLF 6 1.6TDI 105HP FULL OPREMA

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Gush 23:45 ,

GOLF 5 2.0 GT Sport 170 ks 2008

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 12:53 , ,

VW Vento -95 1.9

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 00:08 ,

Se prodava

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 20:57 , ,

Golf 2 !!!

1 100 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Qer 19:19 ,

VW Golf 5 1.9 -06

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Qer 02:09 ,

Golf 5

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 12:05 ,

VW PASSAT 1.9TDI 90ps CELA GOD REG KLIMATRONIK

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:04 ,

VW Passat

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 10:34 ,

VW Touran 1.9 tdi 105ks

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 09:45 , ,

VW Passat 4 motion -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 21:54 ,

VW Golf 5 1.6 Fsi

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Dhj 21:29 ,

VW GOLF 6

5 199 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 20:56 ,

VW Golf 5

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 22:49 ,

VW Vento 1.9 tdi 55kw

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 21:16 ,

VW BUBA

2 600 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 10:55 ,

VW Touran VO ODLICNA SOSTOJBA

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 02:55 ,

VW Golf 4 tdi

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 01:28 ,

VW UP 1.0 44 KW

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Gush 14:19 ,

VW PASSAT VARIANT 2.0 TDI 4 MOTION

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 12:31 ,

VW GOLF 2

750 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Qer 22:30 ,

VW Passat karavan

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Qer 17:48 ,

VW Touareg

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:53 ,

VW Passat sporthile

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 21:03 ,

VW Golf 3 1.9tdi

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 09:13 ,

VW LUPO 1.4 TDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 09:05 ,

VW POLO 1.9 TDI 100 KS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 11:42 ,

VW Passat itno

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:35 ,

VW POLO

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Pri 11:57 ,

VW Beetle

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Pri 07:17 ,

VW Passat B6 2.0 TDI 140KS

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 07:17 ,

VW Passat B6 2.0 TDI 140KS

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 00:32 ,

VW PASSAT itno

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 14:37 ,

VW PASSAT

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Jan 18:08 ,

VW Passat CC

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Gjevgjeli nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione