Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Koçan

Golf , 107
Passat , 83
Beetle , 6
Caddy , 7
CC , 2
Eos , 1
Fox , 4
Jetta , 3
Lupo , 3
Phaeton , 3
Polo , 49
Scirocco , 4
Sharan , 3
Tiguan , 10
Touareg , 18
Touran , 11
up! , 1
Vento , 2

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Koçan , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Koçan ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 01:58 ,

VW Golf 7 1.6tdi 105 high line navi Holandija 2013

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 ,

VW Passat

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:57 ,

VW Scirocco 2.0 TDI

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 03:06 ,

VW Touareg 3.0 TDI

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:28 ,

VW Touran 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:19 Shitorja ,

VW Golf 5 Plus 1.6 benzin plin 102ks 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:18 Shitorja ,

VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2008 GOD !!!

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 20:41 ,

VW Phaeton 3.0 tdi 4x4

10 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 15:17 Shitorja ,

VW Passat Variant 2.0Tdi 110hp

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 15:13 Shitorja ,

VW Passat Variant 1.6Tdi 120hp bluemotion

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 13:37 ,

VW Golf 6 -13

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:31 ,

VW POLO 1.4 TDI HIGHLINE 07

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Pri 11:58 ,

VW Polo 1.0 Benzin registrirano do 30.10.2021

999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:02 ,

VW Passat 2017 dizel

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Pri 16:03 Shitorja ,

VW Polo 1.4Tdi 105hp 3x RLine

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Pri 14:55 Shitorja ,

VW Polo 1.4Tdi 75hp

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Pri 15:42 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6Tdi 116hp Dsg Facelift 2017

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 15:29 Shitorja ,

VW Tiguan 2.0Tdi 150hp Dsg Comforline

22 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Pri 21:19 Shitorja ,

Vw Passat 2.0tdi 4Motion moze zamena za dzip

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 22:24 Shitorja ,

VW Scirocco 1.4 tsi 122ks facelift 2010 perfektno

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 22:24 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 tdi 170ks 2009 MK tabli kako nov

9 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 09:18 Shitorja ,

VW Polo 1.4 tdi 2007 highline

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 15:00 Shitorja ,

VW Golf 7 Gtd 2.0Tdi 184hp

19 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 14:24 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6Tdi 110hp Dsg

14 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 14:08 Shitorja ,

VW Golf 7 1.6Tdi 110hp Bluemotion

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 08:42 Shitorja ,

VW Polo 1.2 benzin 2007 ekstra

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 08:42 Shitorja ,

VW Golf plus 1.9tdi 105ks sport

3 750 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 08:38 Shitorja ,

VW Passat 2.0tdi so osum ventili 140ks 2005 navi

4 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 16:39 Shitorja ,

VW Passat Variant 1.6Tdi 120hp Comfortline

13 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 16:19 Shitorja ,

VW Golf 7 Variant 1.6Tdi110hp

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 12:49 ,

VW Tiguan lounge 2015

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 15:21 Shitorja ,

VW Touareg 3.0Tdi 204hp highline

19 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 14:33 Shitorja ,

VW Passat 1.6Tdi 105hp

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 18:31 ,

VW GOLF 7 2016

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Pri 13:18 Shitorja ,

VW Beetle 1.2 105Hp

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
02 Pri 12:26 Shitorja ,

VW Golf e-Golf 115hp Full Electric

18 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Pri 10:57 Shitorja ,

VW Tiguan 2.0 tdi 170hp 4 motion

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 10:22 Shitorja ,

VW Golf 7 Variant 1.6Tdi 110hp

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Mar 13:38 Shitorja ,

VW Passat 1.6Tdi 120hp Comfortline

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 13:34 ,

VW Passat 1.6tdi 120HP comfortline business

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 13:02 Shitorja ,

VW Polo 1.4Tdi 75hp Bluemotion

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Mar 10:25 Shitorja ,

VW Polo 1.4Tdi 75hp Bluemotion

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Mar 00:45 ,

Se prodava WV Polo 2009 godina 1.4 dizel, top sostojba, full

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 21:25 Shitorja ,

VW Passat 2.0 tdi 150ks 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Mar 06:00 ,

Sharan 3400€

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 19:26 ,

VW Scirocco 2.0 TDI

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Mar 13:33 Shitorja ,

VW Passat variant 1.6tdi 120hp dsg business

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 20:45 ,

Se prodava

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 12:55 Shitorja ,

VW Passat Variant 1.6TDI 120HP DSG Comfortline

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 10:52 Shitorja ,

VW Golf SPORTSVAN 1.6TDI 110HP COMFORTLINE

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Koçan nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione