Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Kumanovë

Golf , 466
Passat , 268
T3 , 1
T4 , 3
T5 , 3
Beetle , 4
Bora , 19
Buggy , 1
Caddy , 17
CC , 3
Eos , 5
Fox , 6
Jetta , 2
Lupo , 15
Polo , 95
Scirocco , 2
Sharan , 50
Tiguan , 9
Touareg , 19
Touran , 58
Vento , 6

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Kumanovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Kumanovë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Maj 12:10
Link:
,

VW Golf highline 1.6 TDi 105KS 2015

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 12:06
Link:
,

VW Golf highline 1.6 TDi 105KS 2015

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 09:04
Link:
,

VW Golf 6 1.4 tsi benzin nov uvoz Ch euro 5 staklo

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 21:14 ,

VW TOURAN 2.0

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:38 ,

VW CADDY 2.0 SDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 00:13 ,

VW Golf 7 2.0 RLine

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 18:55 ,

VW Golf

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 15:59 ,

VW Touran dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 15:22 ,

VW Passat mozna zamena

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 12:10
Link:
,

VW Golf highline 1.6 TDi 105KS 2015

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 12:06
Link:
,

VW Golf highline 1.6 TDi 105KS 2015

11 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 10:43 ,

VW Passat 2013 dizel

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 09:04
Link:
,

VW Golf 6 1.4 tsi benzin nov uvoz Ch euro 5 staklo

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 23:18 ,

GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 2008 GOD BLUMOTION

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Maj 23:16 ,

VW Passat B8 2.0 TDI 150ks

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Maj 23:05 ,

VW POLO

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 21:45 ,

VW Passat 1.9 -03

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 14:59 Shitorja ,

VW EOS CABRIO 2.0TDI 140ks 8v

7 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 12:19 ,

VW Tiguan 2.0 TDI Four Motion

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 04:19 ,

VW Passat 1.9 -03

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 21:03 ,

VW Touran 1.6 tdi 105ks F1 navi

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 19:19 ,

VW Touareg 3.0 245ps automatik osum brzini

22 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 16:15 ,

VW Touran 2.0 dizel 125kw 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 10:09 Shitorja ,

VW Passat B6 4 motion 4x4

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 11:31 ,

VW Golf 6 benzin 2010

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 01:29 ,

VW Golf 6 automatic dsg tdi 1.6 extra 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:31 ,

Se prodava Polo 1.4 dizel

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Pri 16:47 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI 77kW 105ks 2013god

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 10:19 ,

Auto

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 22:35 ,

VW Golf dizel 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 03:36 ,

POLO 1.4 TDI

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 20:42 ,

VW Polo 1.4 TDI

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 11:58 ,

Golf 5 1.9 TDI

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 12:54 ,

VW Passat 2.0 tdi

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 23:56 ,

PASSAT B8 20 TDI BLUEMOTION 150 KS COMFORT LINE PAKET

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 00:29 ,

WWW GOLF VII

10 350 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 02:04 ,

Golf V 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 18:18 ,

Golf5 1.9

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 16:57 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI 110 KS

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Pri 21:59 ,

Golf VII 2015

10 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 04:17 ,

VW Touran 1.9 tdi 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 10:06 ,

VW Passat 1.9 tdi 131ks

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 23:26 ,

VW PASSAT

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 06:58 ,

VW PASSAT 170 B6

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 20:54 ,

VW Polo 1.4 benzin 59kw najnov uvoz CH

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 11:24 ,

VW Passat 1.9tdi 77kw 105ps 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 10:31 ,

VW PASSAT -13

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 00:18 ,

VW Golf 7 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 21:04 ,

VW Passat CC 2.0 r line limited edition

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 21:35 ,

Se prodava Volkswagen Sharan 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Mar 14:38 Shitorja ,

VW Caddy 1.9TDI -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 14:23 ,

Passat 2.0tdi 140KS DSG 2008

1 MKD

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Kumanovë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione