Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Manastir

Golf , 114
Passat , 75
T4 , 1
Beetle , 1
Bora , 3
Caddy , 5
Eos , 1
Fox , 4
Iltis , 1
Jetta , 6
Lupo , 3
Phaeton , 2
Polo , 35
Sharan , 6
Tiguan , 3
Touareg , 6
Touran , 15
Vento , 5

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Manastir , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Manastir ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 20:27 Shitorja ,

VW GOLF V 1.4 BENZIN *** 55KW-75KS***

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:15 Shitorja ,

VW POLO 1.2 BENZIN *** 47KW-64KS***

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:29 ,

VW Volkswagen Passat Eco.

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:29 ,

VW Volkswagen Passat 1.4 Eco

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 22:54 ,

VW POLO -08 1.2 BENZIN

3 299 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 22:10 ,

VW FOX 1.4

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 20:50 Shitorja ,

VW PASSAT 1.9 TDI-105KS--MODEL 2006--PERFEKTEN!!!!

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 14:15 ,

VW Golf 6 2.0 TDI

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 10:50 ,

POLO 1.4 TDI

2 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
24 Shk 09:30 Shitorja ,

VW PASSAT 1.9TDI 105KS COMFORTLINE

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 21:07 ,

VW Golf 3

40 000 MKD

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 17:22 Shitorja ,

VW GOLF 5 1.9 TDI

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 17:22 Shitorja ,

VW SHARAN 2.0 TDI

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 17:21 Shitorja ,

VW GOLF 5 PLUS 1.9

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 03:15 ,

Prodavam volkswagen bora 1.6(plin)

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 21:08 ,

Turan 1.9 77kw 105ks во одлична состојба

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 18:49 ,

Се продава неувезена VW Jetta 1.6 TDI 2013 г.

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Jan 17:01 ,

VW Golf 4 TDI

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 12:35 ,

VW Touran 1.9

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 11:51 ,

VW Polo Classic vo odlicna sostojba

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 18:58 Shitorja ,

VW TIGUAN 2.0 TDI 2008 G. 4X4

10 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Jan 15:16 ,

GOLF 7 1.6 TDI BIXENON,PARKPILOT.....ODLICEN

11 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 15:58 ,

Polo Classic во одлична состојба

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Dhj 10:01 ,

VW Touareg 3.0 TDI -07

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 22:29 ,

Wv Polo 1.4tdi 2007g

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Nën 21:21 Shitorja ,

VOLKSWAGEN SHARAN 1.9 TDI 2008G.

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 15:44 ,

Golf 5

1 MKD

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Nën 23:37 ,

Vw tiguan 2.0 tdi 4x4 panorama mozna zamena

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 09:55 Shitorja ,

VW GOLF 5 1.9 TDI Full Oprema

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 08:51 ,

VW Polo 1.4 Benzin 59 kW

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 10:44 ,

VW GOLF 1.9TDI 105KS TOUR -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 12:46 ,

Se prodava

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 13:28 ,

Polo 1.2 2004 benzin

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 21:31 ,

Renault Megane Scenic -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 18:57 ,

Се продава VW Jetta дизел купена од МК салон

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Gush 11:57 ,

VW Passat 1.9 TDI 131 hp -03

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 11:49 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI BLUEMOTION KLIMATRONIK

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 21:42 ,

Се продава POLO 1.4 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 00:02 ,

VW Passat -07

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 19:58 ,

GOLF6 1.6 TDI STYLE ODLICEN

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Qer 15:42 ,

VW PASSAT 2.0TDI 170 KS

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 03:03 ,

VW EOS

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 14:01 Shitorja ,

Volkswagen Passat 1.6 TDI BlueMotion

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 18:20 ,

VW Polo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 15:17 ,

VW Touareg

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 20:02 ,

VW PASSAT TDI

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 20:41 ,

Golf 4 karavan

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 17:59 ,

VW Golf 4 1.9tdi 110kw -99

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!

Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mk


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | ##LOCATION##juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim